Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viseljem el a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a lányok lábait és cipőit az utcán?

Figyelt kérdés
Semmi bajom velük, éppen ellenkezőleg. Lábfétisem van, férfiként rajongok a lányokért, a lányok lábáért és mindenért, ami ezzel kapcsolatos. Kamaszkoromtól fogva képtelen vagyok az ismerkedésre, ezért sosem lehet barátnőm. Így sem a barátnőm lábait, sem az utcán lévő lányok lábait nem nézhetem meg közelebbről vagy érinthetem meg sosem. Hogyan tegyem túl magam ezen? Nagyon nehéz, mert az első amit egy lányon megnézek a cipője, aztán a lába, arca végül pedig az összkép, de idáig ritkán jutok el, mert a lábaknál leragadok. A kivillanó bokák meg... lányok, direkt szivattok? :D Jön a nyár, mi lesz még itt? El sem megyek sehová, bezárkózok otthon. :D

2019. márc. 9. 09:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Hogy érted azt hogy képtelen vagy az ismerkedésre? Mi gátol meg benne?

Talán ezen kéne változtatnod, és akkor nem kell szenvedned a lányok lábai miatt

2019. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem arra gondol a kérdező h olyan szinten a lány lábait bámulja hogy az már feltűnő és zavaró.

Nézd kérdező, Én eléggé nyitott ,empatikus és elfogadó típus vagyok, semmi bajom a lábfétissel és a legtöbb fétissel sincs bajom.

De mikor már olyan feltűnően űzöd hogy a vak is kikukucskál a fekete napszemüveg mögül az már tényleg zavaró.

Próbáld kontrollálni magad.

N

2019. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 - Vannak olyan emberek, akik mindenkivel megtalálják a közös hangot. Vannak olyanok, akik jól értenek a műszaki cikkekhez és van amikor a kettő (meg egy csomó más) együtt jár. Nekem csak a műszaki cikkek mennek, ráéezek azonnal a logikára útmutató nélkül is, miközben mások számára sokszor butának tűnhetek, mert nem tudom eladni magam, hiába tudom, egy kívülálló számára nem úgy tűnik, hogy értenék bármihez is. Az ismerkedéssel pont az a helyzet, mint másoknak a műszaki cikkekkel. Nincs érzékük hozzá. Nekem az ismerkedéshez nincs.


#2 - Még nem tartok itt, sosem vagyok tolakodó, nem veszik észre, eddig nem szóltak. Ha meg mégis észrevennék, talán értékelik, hogy tetszik valami rajtuk. Már nekem zavaró, hogy mindig a lábakat nézem, nem tudok nyugodtan elmenni sehová sem.

2019. márc. 9. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló "cipőben" vagyok én is. Nekem az "segített", hogy egy női ismerősömmel egy ettől a témától teljesen független dologgal kapcsolatban összevesztem, és ez kihatott a lábfétisemre is, így már nem annyira érdekel a téma.
2019. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Futócipő és titokzokni na meg bokafetisiszta vagyok. Istenkirály a mai divat. Imádom a sneaker divatot
2019. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A labfetis jon es nem lehet mit kezdeni vele!meg kell tanulni kezelni es megertemi mi is valojaban!nem egyszeru de ha mar kezeled es nem az iranyit akkor nagyon elvezetes plusz tud lenni!
2019. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!