Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gondolkodtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondolkodtatok már azon, hogy egy pasi kitartson benneteket? Volt már esetleg ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt házasságnak hívják többnyire. Van ilyen kapcsolatom.
2019. márc. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Én nem lány vagyok.

De egy prostit volt hogy kitartottam, addig amíg egyszer hamarabb értem haza és meglepetésből meztelen volt, és lovaglás közben elkezdett folyni a fenekéből az ondó...

2019. márc. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Többször gondolok erre, mint azt illene. Az erkölcs tart csak vissza.
2019. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Nem akarok senkitől függeni
2019. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázza mit is jelent a kérdés?
2019. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kerdes szerintem egyszeru: a kitartas azt jelenti, hogy a pasi penzzel tamogatja a csajt, akkor talalkoznak amikor a pasi akarja, nincsenek kotottsegek, elvarasok es vitak. Fuggetlen, kozos erdekeken alapulo kapcsolat.
2019. aug. 14. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, rosszul értelmeztem a kérdést, illetve ezt a szót még nem hallottam erre.

Nem volt ilyen kapcsolatom és nem is szeretnék.

2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!