Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szexet szorgalmazó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szexet szorgalmazó férfiak maguk is szeretnék, ha őket tenné boldoggá valaki hátulról? 21/N

Figyelt kérdés
Vagy csak a nőktől várják el ezt? Illetve van-e abban némi meleg hajlam, aki szereti a popsiba dugni a farkát?

2019. márc. 9. 19:37
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor semmi gond, csak vigyázzatok, óvatosan az ilyen játékokkal, csak gyengéden, lassan, hogy senkinek se okozzon fájdalmat.
2019. márc. 10. 14:40
 22/32 anonim ***** válasza:
51%
#10 a belsőt egyáltalán nem tudod irányítani, az simaizom, légyszi ne írj butaságot. (egy orvosis)
2019. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én igen de csak a barátnőmtől akit én is posiba dughatok. Férfi ki van zárva.
2019. márc. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

22 látom, azért néhány év kimaradt a suliból, amikor irodalom és nyelvtan órán a szöveg értelmezést és tanulta az osztály...

Nem de könnyen ítélsz el, látszik, magyar oktatás remekműve vagy, aki nem figyel, csak kioktat.

2019. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24.pont te pofázol a magyar óráról? Lol
2019. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 orton ***** válasza:

"Az anális szexet szorgalmazó férfiak maguk is szeretnék, ha őket tenné boldoggá valaki hátulról? 21/N"


Én nem szeretném, nem izgat.


"Vagy csak a nőktől várják el ezt?"


Ez nem elvárás egy olyan nő felől, aki maga is imádja az anált. Nyilván olyan partnereim vannak, akikkel összeillek.


"Illetve van-e abban némi meleg hajlam, aki szereti a popsiba dugni a farkát?"


Ha férfiakkal szeret vagy velük is szexelni, akkor bizonyára van. Egy férfi és nő, miközben egymással vannak nehezen "buzulhatnak".

2019. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Egy idő után unalmassá válik a punci és kell valami új :)"

És te heterónak mondod magad, ugye?


"Igaz, kell az újdonság :) vagy anál, vagy megcsalás, lehet választani :)"

Vagy mondjuk gerincet növesztesz, és előbb szakítasz, és utána keresel mást? :)


"A második záróizom egy picit feljebb helyezkedik el. Ezt nehezebb irányítanod."

NEM is lehet akaratlagosan irányítani!


"Ne feledd a végbél fala könnyen felszakad. "

Igen, az anál során mikrosérüléseket is lehet szerezni, amiken keresztül a véráramba jutnak a végbélben található bacik (mert ugye nem lehet mindet kiírtani még beöntéssel sem!)

2019. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 orton ***** válasza:
100%

#27


"És te heterónak mondod magad, ugye?"


Miért ne lenne hetero ha szeretné feldobni a szexualitását? Ha valaki ugyanezért orálozik, használ játékszereket, változtat helyszínt, bevon harmadikat akkor arra is ráhúzol valami marhaságot? :D

2019. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Állok elébe vagyis inkább hátulról :D
2019. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem dug a barátnőm. Úgy jöttem össze vele a love-n 6 éve. Társat keresett komoly kapcsolatra. Kérdezte hogy mi az amit szeretek a szexben és én csak egy hülye perverz poénból tettem fel neki hogy mi lenne ha megdugna és erre hogy rendben van és majd azt is megteszi nekem. Szóval így indult a dolog és összejöttünk.
2019. szept. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!