Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szexet szorgalmazó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szexet szorgalmazó férfiak maguk is szeretnék, ha őket tenné boldoggá valaki hátulról? 21/N

Figyelt kérdés
Vagy csak a nőktől várják el ezt? Illetve van-e abban némi meleg hajlam, aki szereti a popsiba dugni a farkát?

2019. márc. 9. 19:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Egy kis segítség a prosztata megtalálásához.

[link]



Hatalmasat lehet élvezni a prosztata nyomkodása mellett.

Ha van olyan nő, aki prosztata masszázs közben orálisan fixál, köszönd meg neki :)

2019. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Whitewolf19 ***** válasza:
47%

Szerintem gusztustalan.. Férfiként sosem szeretném egy nőnek ezt a megalázó és kellemetlen helyzetet okozni.


F/23 /konzervatív/

2019. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég volna a punci ha volna olyan lány aki meg szeretne ismerni, és minden nap szeretkezni.
2019. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
22%
Na egy újabb sértődött análfób nőci...
2019. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%

#12: teljesen megértelek.

De más (akár nő, akár pasi), had döntse el, hogy ő mit tart gusztustalannak és mit szeret. BTW, a szex alapból gusztustalan. Nem olyan dolog, amit ha valaki csinál az étkező asztalon, akkor utánuk nem fertőtlenítenék.

2019. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Én igen és mindketten élvezzük a barátnőmmel.

35F

2019. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy most már minden szexfilmben van, és ezáltal a férfiak azt gondolják,hogy ez alap. És amelyik nő meg nem akarja, az prüd, frigid stb, és le kell cserélni, vagy máris ott a jogalap, hogy megcsalhassa.

Ezért sok nő belemegy, akkor is ha nem akarja, csak hogy ne veszítse el a férfit. Bár én soha nem tenném, ha emiatt hagy el, meg is érdemli. MI az, hogy egy idő után a punci már unalmas? Te jó ég! Akkor tényleg menj egy férfihoz, annak nem puncija van.

2019. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

Én imádom és igénylem is a popsi szexet oda-vissza. Barátnőm is szereti, elég sűrűn csináljuk. Van amikor én dugom meg, van amikor ő dug engem, de olyan is van, amikor mindketten megkapjuk popsiba. Nálunk ebben egyenlőség van, mert mindketten szeretjük. :)


Én nem tartom meleg dolognak, mert férfivel nem csinálnám. Nővel viszont imádom oda-vissza. :)


30F

2019. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a záróizmaitokkal? Megy még a recsegős fajta vagy már csak a szél jár ki-be?
2019. márc. 10. 11:44
 20/32 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen jól működnek a záróizmaink, megy a recsegős is. :))) Nem vettünk észre semmilyen negatív dolgot a záróizmainkkal kapcsolatban, pedig lassan 10 éve csináljuk rendszeresen. :)


Vigyázunk egymásra, óvatosan kezdjük mindig, és csak akkor durvulunk kicsit, ha már a befogadó fél kitágult és kéri is, hogy mehet keményebben. :)

2019. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!