Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti miután teleélveztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miután teleélveztétek a csajotok punciját, kinyaljátok?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó, főleg utána úgy csókolózni, viszont sok pasi undorodik tőle.

Légyszi kort is írjatok.



2019. márc. 7. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is tenném meg sosem, nem látom normálisnak ezt.
2019. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Bármikor, gondolkodás nélkül! És ha még őt is izgatja, akkor pláne!

45+Ffi

2019. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem némelyik undorodó pasit...

Csók közben nem jut eszükbe, hogy a csaj ott szokott hányni??

Az mégsem gusztustalan...

Megértem a mai fiatal lányokat, hogy az idősebb pasikkal jobban ízlik nekik a szex :-D

2019. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

#13

Hallod, egy dolog hogy a gyakorin nem mindenki a logika nagymestere de te még az 1 bitet is megfelezed. Ott szokott hányni, ahogy ott harapott meg egy bogarat, ott ette a koszt és ott kóstolta meg a kakiját is 1 éves korában. Ha most tenné, most ugyanúgy nem smárolnám le, pedig tudom, hogy máskor hányni is ott szokott, de ha éppen hány, akkor szerintem nem muszáj. Nem tudom sikerült-e követni.

2019. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Van aki a nyalás és a szopás után fogat mos mielőtt csókolóznának ezek szerint :D

Elég gáz, ha valaki a saját vagy a partnere nedve miatt undorodik.

2019. márc. 8. 11:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Én simán megcsókolom a barátnőmet szopás után, ő az, aki nem akar csókolózni, miután kinyaltam.

Elfogadom, hogy nem szereti. Miért kell annyit rinyálni ilyeneken?

2019. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudtam előre, hogy csak szellemileg retardáltak fognak pontozgatni, akik olvasni és szöveget értelmezni nem tudnak, ahogy azzal is tisztában vagyok hogy semmi esély nincs arra hogy picit megerőltessék magukat és ugyanezt ismétlik csak azért, mert nem akarnak most már mást.


Nem, senki nem mos fogat orál és csók között, ilyen amikor egy idióta kiforgatja a másik szavait mert felvenni a fonalat kicsit hülye. Meg rinyálni se rinyált senki, csak a 13-mas egy akkora mértéktelen marhaságot írt, hogy ha valaki a szájával szokott hányni akkor az egy és ugyanazt jelenti, mintha a nyelvével kikotorná a g*cijét a hüvelyből. Tehát ez már tényleg egy olyan szánalmas erőltetett logika hogy nem bírtam ki hogy ne reagáljak, amúgy meg hidegen hagy hogy itt vitáztok azon hogy mennyire igazi jó pasik vagytok mert élvezés után nyaltok, ti dolgotok és örüljetek neki. De ez nem jelenti ám azt, hogy ennek a "hányós" szövegnek bármi értelme is lesz az álláspontotok "igazolásához", nem tudom sikerült-e ezt így követni. 😂

2019. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én mindig kinyalom ha ő még nem ment el. Ez nálam alap dolog, sosem undorodtam tőle. :)


De ugyanúgy nem zavar az sem, ha miután leszopott, rögtön utána csókolózunk. Sokszor le sem nyeli, hanem átadja nekem csók közben az egészet. :)


Nálunk ezek hozzátartoznak a jó szexhez. :)

2019. márc. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Simán jó de az is ha szájba meek el és átköpi a hugának az meg az anyjának aki visszaadja nekem. LOL
2019. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!