Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti miután teleélveztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miután teleélveztétek a csajotok punciját, kinyaljátok?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó, főleg utána úgy csókolózni, viszont sok pasi undorodik tőle.

Légyszi kort is írjatok.



2019. márc. 7. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már csináltam és nagyon jó.

31

2019. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Sose nyalok az megalázó.
2019. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Csókolózni is imádok úgy a lánnyal, hogy a szájában van az ondóm.


25/F

2019. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte szoktam, de ha kérné megtenném utána is.
2019. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleélvezek még kinyalom a punciját de figyelek rá, hogy azért "ne igyam ki" belőle a cuccost. Csupa g*cisen jól kinyalom és ujjazom közben. imádja. Ha a száját lövöm tele akkor azért heves nyelves csókcsata már nm jöhet szóba, de ha kéri szó nélkül megcsókolom.

Szeretek puncit nyalni, sok pasi meg tudja dugni a nőjét, de csak kevés tudja felizgatni és kinyalni úgy h utána még percekig az egész teste remegjen

27f

2019. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
0%
Fujjj. Nem!!!!!!!
2019. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. De a barátnőm eleve nem engedi, hogy beleélvezzek:/
2019. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor. Volt már rá példa, hogy utána nyaltam ki, és ő kérte hogy csókoljam meg úgy... De volt hogy szájába élveztem és akkor ő támadott le egy csókkal... :D

A sajátomtól nem undorodok... és a páromat akármikor kinyalom, akárhol.

2019. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül. :) Sokszor akkor jön még egy orgazmusa.

És igen, orál után is megcsókolom. Sőt, van, hogy meglepiként a szájában tartja a cuccot, és "átcsókolja". Ez nálunk természetes.

f/46

2019. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináljuk, hogy előbb kinyalom és utána élvezek bele. A szájába meg soha nem élvezek.
2019. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!