Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én unom már ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már ezt az állandó nyafogást?

Figyelt kérdés
Minden második kérdés vagy arról szól, hogy ettől-attól undorodik valaki vagy legalább egy komment van, ahol valaki nagyon megmondja. Miért nem férhet bele a szexualitásba normális kereteken belül minden??? (Nyilván nem a kakiszexre gondolok) Könyörgök, lassan ott tartunk, hogy amit a párotok élvez az szar, azért mert éppen fizikailag titeket nem elégít ki, az a tudat, hogy neki jó nem elég? Vicc, én is megcsinálok bármit egy nő kedvéért mert imádom ha minden téren kielégül, túlságosan korlátolt az emberek zöme, vagy csak én gondolom így?
2019. márc. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj inkább veszítsd el a szüzességed nővel aztán már nem fogsz ilyeneken arènázni mint egy fürdősk**va
2019. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem unni kell, nem kell megnyitni, ennyi.
2019. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ami egyeseknek elfogadható, másoknak nem. Semmit nem kell eltűrni, ami valakinek nem jön be! Keresni kell hozzá megfelelő társat, ennyi.
2019. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Hihetetlen hogy mennyire finnyásak egyesek, pedig egyszerűen megtehető dolgokról van szó.
2019. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!