Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, érzitek, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, érzitek, hogy a férfiak állandó szexuális motiváltságban vannak?

Figyelt kérdés

Ha beszélget veletek egy osztálytárs, kolega stb, akkor bizony a 90%-uk elképzel benneteket meztelenül, akkor is ha mindkettőtöknek van valakije vagy akkor is ha csak átlagos megjelenésűnek tartjátok magatokat.


Ezt szoktátok érezni? Milyen érzés, ha pl megnézik a popótokat, ciciteket (vagy bármit, ami csini), vagy értelmetlenül sokáig tartják a szemkontaktust egyszer-egyszer?



#szexuális motiváció
2018. nov. 19. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig megérzem ha bámul valaki. Olyankor odanézek és azt látom hogy tényleg van ott valaki aki engem néz :D néha még utánam is szólnak. Nem szokott zavarni, hadd nézzen maximum ha nagyon zavar ( beszól, nyomul) akkor helyre teszem pár "kedves" szóval
2018. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" akkor bizony a 90%-uk elképzel benneteket meztelenül"

Igen, ezt a klisét gyakran leírják a gyakorikerdeseken, nem tudom miért, biztos mert más is leírta. Ennek ellenére még sehol nem vettem észre hogy van ilyen "törvény", sem tőlem sem más havertól nem hallottam még, de itt, valamiért a fórumozók világában ez egy alap dolog.

Attól hogy beszélgetek vele, nem képzelek el semmit, max annyira, amennyire ő is. Ha látok valamit ami vonzza a tekintetem, na azt igen, de annak ez az oka. De aki jól beláthatóvá teszi magát, az gondolom amúgy is számít erre.

2018. nov. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Volt h kollega a cicimet bamulta :-)

Nem zavart inkabb ot mikor leesett neki :-D

2018. nov. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kieg.

Nem kell lereagalni sehogy sem.

Nevetteunk azon h zavarba jott. Ennyi.

2018. nov. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!