Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem sosem kezdeményezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sosem kezdeményezi a szexet aztmondja kezdeményezzek mindig én?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van?

Miert a no kezdemenyezzen?

Ha en nem kezdmenyezek akkor nincs szex

Terhessen nem volt szex mert nem akartam most szules utan vagyok 5honappal de nincs szex mar 1éve gyakrolatilag mert o nem kezdemenyezz en meg azert nem kezdemenyezek mert csak azert nem fogok vele szexelni mert en akarok

24 L


2019. márc. 4. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy pötsnek szűltél

Nálunk is ez volt..

Szépen megdöglött a kapcsolatunk

És szét is mentünk


25N

2019. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A férjed ellustult. Úgy van vele h ha akarsz szexelni akkor majd kezdeményezel, és megd*g, de neki már nincs sok kedve hozzá.
2019. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Itt a kulcs: Edzeni jár. Egoista. És lehet, hogy szed is valamit hozzá. Edzés helyett kellene szexelni, az is ér annyit, vagy legalább valami hasznosat csinálni. Nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, hanem, hogy mire képes. Mert ezek szerint semmire. Vagy valaki másnak akarja bizonygatni, hogy jól néz ki.
2019. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!