Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok többnyire ki kezdemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok többnyire ki kezdeményezi a szexet? (A nő vagy a férfi)

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatban inkább én. A páromnak csak a szája nagy, mondogatja, hogy "de meg bszlak ma este" stb aztán meg én mászok rá :D
2018. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többnyire a férjem, de én is sokszor kezdeményezek.
2018. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatban inkább én. A páromnak csak a szája nagy, mondogatja, hogy "de meg bszlak ma este" stb aztán meg én mászok rá :D"


hát igen, ez velem is megesik sokszor. Legutóbb tegnap reggel. Felzaklattam az asszonyt el mormogtam neki a fent lévő szöveget csak jelen időre konvertálva, aztán ki is dőltem. Aludtam még 3órát.


Amúgy nálunk fele fele arányban elosztódik az egész.

2018. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 90 %-ban én. Az én férjemnek is legtöbbször csak a szája jár
2018. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is nekem kell kezdeményeznem, pedig elvileg ő MINDIG akarna szexelni... :D
2018. dec. 26. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan nőm, akivel nekem tetszett, hogy nagyon kiván, és ezért gyakran kivártam, amíg rám mászott. Egy ideig zavarta, nem értette, miért vagyok olyan passzív, de elmondtam neki, és attól fogva így működött, és nem volt gond.
2018. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában én szoktam fiúként, de számomra nagyon izgató, ha a csaj mászik rám, és látom rajta, hogy már nagyon akarja.
2018. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek kezdeményezni, de muszáj, ha gyakrabban szeretnék szexet.
2018. dec. 26. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ferfi
2018. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A páromnak sajnos nincs olyan nagy étvágya, úgyhogy gyakran én (a nő).
2018. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!