Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az az általános, hogy a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az általános, hogy a férfi kezdeményezi először a szexet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
az kezdeményez, aki erősebb személyiség, vagy akiben több a vágy
2017. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, aki akarja
2017. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért nem kellene polkorrektkedni.


Igen, 100-ból 97-szer manapság is a férfi kezdeményezi a szexet.

2017. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 77%-os vagyok. Volt hogy letepertem a pasit, mert kellett. Nem bántam meg. Ő sem.
2017. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy a legeslegelső szexet két ember között, vagy úgy általában a szexet? A legeslegelsőt ja, általában a férfi, bár kezdeményeztem már én is első szexet. Úgy általában nem feltétlen, aki éppen jobban kívánja. 18L
2017. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig én kezdeményezek a páromnál.

22L

2017. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 50-50 %. Nagyon sokszor kezdeményeztem már én is (a lány).
2017. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Várjatok!


Most nem mindegy hogy arról beszélünk, hogy egy kapcsolatban ki hányszor kezdeményezi a szexet, vagyhogy LEGELSŐ ALKALOMMAL KÉT EMBER KÖZÖTT ki kezdeményezi a szexet.

Lehet hogy kapcsolatban akár 50-50% is megvan, vagy amit valaki írt hogy a nő kezdeményezi többször. De a kérdező nem erre kíváncsi. Hanem hogy neked az életedben mindig amikor VALAKI ÚJ EMBERREL SZEXELTÉL ELŐSZÖR, akkor melyikőtök kezdeményezte a szexet.


És erre én továbbra is azt mondom, hogy 99%-ban a férfi az, aki az első szexet kezdeményezi

2017. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfi kezdeményezi gyakrabban, a nő meg hülyének nézi a férfit, ha az nem pont annyiszor és pont akkor kezdeményezi, amikor pont a nő akarja.


első eset: előbb kezdeményezi az elsőt, mint a nő gondolná. "mocskos perverz disznó, te csak azt akarod, neked csak arra kellek? fúj!"


második eset: pont akkor kezdeményezi amikor a nő gondolta. "soha nem láttam nálad jobb pasit." majd megtörténik, s utána "tudom, hogy csak erre kellettem, neked"


harmadik eset: a nő előbb akarta volna. "de balfa... egy pasi, mire vár még? vagy nem tetszem neki?"


negyedik eset: a férfi próbálkozott, csak nem azzal akivel járt, mert elege lett belőle, hogy eldöntse, hogy mégis a kisasszonynak melyik nap óra perc és máspdperc felelt volna meg pontosan, ami nem jár a pasi leba....ával.

2018. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!