Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi idő együttjárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi idő együttjárás után kezditek hülyén érezni magatokat, ha a fiú vagy férfi még mindig nem kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés

Sokszor ér minket a vád, hogy mi csak a szexre hajtunk. (Szegény csajok, akik csak ilyen fazonokkal jönnek össze)


De aztán, egyszercsak az válik bajjá, ha na, miért nem kezdeményezi már...


Szóval mikor van az, hogy


A fiú, férfi kezdeményezhet, és nem éri az a vád, hogy csak arra hajt?


Tudom, hogy ez különböző korban nyilván különböző lehet, ezért válaszoljatok úgy, hogy életkort is jelöljetek. Írhattok keresztnevet is, jobban szeretek úgy írni kommenteket, hogy nevet használok és nem a válasz sorszámát.


Köszi!

Szép napot mindenkinek.

Attila


2018. nov. 16. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem attol fugg, milyen a kialakult kapcsolat. En ha megszeretek valakit, akkor eleg hamar elengedem magam. Ezt ugy ertem hogy szeretem ha olyan a kapcsolat mar 1 honap utan mintha egyutt lennenk 1 eve. Szerintem ha mindket fel ilyen akkor nem kell par hetnel tobbet varni. 22L
2018. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de ha szexre vágyom, kezdeményezem én.

20/L

2018. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a pasi várt addig míg Én nem jeleztem hogy na most. Ha szeretek valakit akkor ez hamar megtörténik. De egy hónap szerintem kb. Ha annál hamarabb, az furán jön ki. 21/L
2018. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!