Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem sosem kezdeményezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sosem kezdeményezi a szexet aztmondja kezdeményezzek mindig én?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van?

Miert a no kezdemenyezzen?

Ha en nem kezdmenyezek akkor nincs szex

Terhessen nem volt szex mert nem akartam most szules utan vagyok 5honappal de nincs szex mar 1éve gyakrolatilag mert o nem kezdemenyezz en meg azert nem kezdemenyezek mert csak azert nem fogok vele szexelni mert en akarok

24 L


2019. márc. 4. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy here akkor.
2019. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van valakije, mert általában fordítva szokott lenni és inkább a férfiak panaszkodnak szexhiányra. Nem lehet normális teljesen a párod, hogy egy ilyen lehetőséget kihasználatlanul hagy még akkor sem, ha máshol is kielégül.
2019. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Habár szerintem is a férjednek kéne kezdeményeznie, de ez kicsit furán hangzott: "csak azert nem fogok vele szexelni mert en akarok"


És ha ő kezdeményez, akkor ő is mondhatná ugyanezt... Kettősmérce


Viszont, hogy válaszoljak érdemben is, azt javaslom próbáld megbeszélni vele. Biztosan ő is akarja a szexet, nem nagyon hinném, hogy van olyan férfi aki nem kívánja ennyi időn át, és amúgy meg tök normális volt előtte. Nem lehet, hogy valami más van a háttérben?

2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy elhagytad magad?
2019. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na most nem azert, de ha O is akarna a szexet, akkor ha mar a felesege nem kezdemenyez akkor tenne erdekeben. Nalunk mindig ferjem kezdemenyez, meg kepes akkor is mikor mar felig alszom, de nem baj, sot. Szoval azert ez mar gyanus, hogy ferjed nem kezdemenyez. Nem hiszem el, hogy hosszutavon egy ferfi birja szex nelkul. En nem azt mondom, hogy van valakije, inkabb arra gondolok, hogy O az a tipus akinek az jon be, ha a no kezdemenyez. Van ilyen is szerintem. Probalj beszelni rola vele.


33 N.

2019. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Le esne a gyűrű ha te kezdeményeznél?

Mai világban már nem ennyire ragaszkodó az etikett.

Ha viszket egy nőnek ő is kezdeményezhetne.

Egyébként nálunk is ez a helyzet mi sem szexelünk sűrűn, vagy nem kîvánja vagy rám vár.

Mindenesetre nekem nincs sok szükségem a szexre.


F/42

2019. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy férfi nehezen viseli el a visszautasítást, ezért inkább várja a felhívást a keringőre.
2019. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 éve? Az durva. Mégis csak meg kéne beszélnetek.
2019. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem hagytam el magam 62kg vagyok 58voltam tehat 4kg meg van rajtam de nem log a hasamon a bor a mellem sem log nem is szoptatok mar meg stb

Parszor visszautasitottam mert eppen megkott a menzeszem es a hatam kozepere sem kivantam a szexet

Biztos hogy nincs senkije egesz nap itthon van kiveve mikor dolgozni megy es edzeni

Van mikor en kezdemenyezem persze de o nem akarja sosem

2019. márc. 4. 15:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta ma valtoztatni fog csak en is valtoztassak puszilgassam olelgessem szeretgessem merrbigy nem erzi hogy en is kozeledni probalnek es kivánnám
2019. márc. 4. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!