Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 16-18 éves lányok nézegetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16-18 éves lányok nézegetik a 30 feletti pasikat, érdeklődnek irántuk, szóba jöhetne velük bármi?

Figyelt kérdés

Nyilván azokra gondolok, akik már élnek szexuális életet, és jobban benne annak a pasizás témában.

Azt tudom, hogy nekem és nagyon sok 30-as pasinak izgatná a fantáziáját egy szexi kisugárzású, 17 éves lány, de a másik oldal hogy van ezzel többségében?

Tudom, jönnek majd a pedofilozós kommentek, de nem a kislányokról van szó, hanem a fiatal nőkről.



2019. márc. 4. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődnek és lehet is valami. Simán bepróbálkoznak, ha jól néz ki a pasi.
2019. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ok meg nem nok, hanem fiatal lanyok. Egyebkent meg inkabb a korosztalyodban csemegezz, Ok is tobbsegben azt teszik es igy a helyes.
2019. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Engem pl az idosebb nok vonzanak 30tol 50-ig de ha nagyon csinos lehet idosebb is. :P

28/F

2019. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm 21 éves, pár évvel idősebb az említett korosztálynál, ő sem a saját kora környékén ismerkedik.
2019. márc. 4. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Én 23éves vagyok a férjem 43éves

Mindigis az idősebb korosztály vonzott

2019. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Úgy érted, van barátnőd, és még őmellette akarnál egy 16-18 évessel is ismerkedni?
2019. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Én csak azt nem értem hogy mi vonz egy fejletlen kislányba??

Amikor én voltam ennyi idős mindég is az idősebb nőiesebb nőket néztem és most is a harmincas negyvenes korosztály vonzó és szexi számomra.

Nem beszélve arról hogy ha én aggastyán leszek az a kislány meg egy érett nő akinek szüksége van még a szexre de én már nem tudom kielégíteni.

A közös téma és beszélgetések szintén zsákutca, a megjelenés együtt pedig nevetséges.


F/42

2019. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, lehet barmi. Volt is.

18/L

2019. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, h nézegetem. Imádom a sármos pasikat 17 l
2019. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyre több fiatal nő szereti az idosebb pasikat, csak sokunknak nincs igazán lehetosege ismerkedni velük, de persze kialakulhat velük bármi!:) 20/N
2019. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!