Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok alapvetően azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok alapvetően azért nem érdeklődnek a szex iránt olyan erősen, mert könnyen hozzájutnak?

Figyelt kérdés

Tehát kb, mint amikor a kedvenc ételedet sokszor eszed, egy idő után nem fog annyira érdekelni


24f



2018. jún. 12. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2018. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
nem feltétlen. nagyon kis mértékben talán hozzájárulhat ez, de a fő ok a nők szenzitív beállítódása. 20/N
2018. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Amikor senki nem érdeklődött írántam akkor is jól el voltam 5 évig szex nélkül.


Plusz egy rossz szex rosszabb élmény mintha nem lett volna szex. Volt olyan aktusom ami után 1 évig inkább hanyagoltam a férfi társaságot.

2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A nők máshogy fogják fel ezt az egész témát. Nekik (nekünk) ez nem (mindig) csak a testi vágyak kielégítése.
2018. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3mas ezt úgy érted, hogy egyedül sokkal nagyobb örömet okozott mint ha közösen csinálnád valakivel, mert nem érte meg a "kockázatot"?

Rossz szex az az érzelmi kapcsolat hiányában nyilvánul meg, vagy inkább technikai hiányosság?

2018. jún. 12. 18:41
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy nem beszélünk róla annyit, meg nem fejezzük ki magunkat közönségesen, még nem jelenti azt, hogy nem érdeklődünk iránta.

Nekünk egyrészt sokkal egyszerűbb szexhez partnert találni, másrészt meg, ha nincs szex, megoldjuk SK. A szexhiánytól nem leszünk elmebetegek. Stb...

2018. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ne általánosíts már légyszíves. Mi nők is érdeklődünk a szex iránt, a többségünk sokkal jobban, mint ahogy ti azt el tudjátok képzelni. Én például a szexuális érdeklődésemben sok pasit magam mögé utasítanék, szóval hagyjuk ezt.

Tudod sokszor a megfelelő pasi hiánya az, ami esetleg érdektelennek mutathat egy nőt. De hidd el, ha megvan a megfelelő pasi, aki teljesen be tudja indítani a lányt-nőt és még oda is figyel a nőre, maximálisan kielégíti az ágyban, az a nő turbó fokozatban fog érdeklődni a szex iránt. :)

2018. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

A rossz szex az volt amikor a pasi maximálisan tojt le kb. csak használt. Sem testi kielégülést nem hozott cserébe szarul éreztem magam lelkileg is. Egy szexkapcsolatnál nem vár az ember lánya virágcsokrot vagy filmbe illő erotikus jelenetet. De az a maszatolás... abban nekem semmi örömöm nem volt. Akkor elegem lett a szex témából és inkább vártam egy olyan férfira akivel van intimitás, érzékiség.

Szex után szinte szárnyalok olyan szabadnak érzem magam. De van olyan szex is ami elveszi a szexualitásba vetett hited de még a szexuális energiád is lenulláza.

2018. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
7# szerintem inkabb te ne altalanosits, mert ilyen nőként te tartozol a "kisebbséghez".
2018. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7es, tehát, akkor marad az, hogy szociális császárrá kell vállnia az embernek, ez a kulcs?
2018. jún. 12. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!