Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok alapvetően azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok alapvetően azért nem érdeklődnek a szex iránt olyan erősen, mert könnyen hozzájutnak?

Figyelt kérdés

Tehát kb, mint amikor a kedvenc ételedet sokszor eszed, egy idő után nem fog annyira érdekelni


24f



2018. jún. 12. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A vizet igényled, vagy nem izgat az ivás, mert könnyen hozzájutsz?
2018. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

a vízet megkapom anélkül, hogy komoly melót kéne beleraknom, ezér annyira nem kell ráfeszülnöm, mivel tudom, hogy kapni fogok ma is holnap is, holnap után is blabla..


szex ez ennél nehezebb úgy, ha az ember hímnek születik

2018. jún. 13. 01:14
 13/19 anonim ***** válasza:
A kérdésben ráfeszülésről írsz v. érdeklődésről?
2018. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
te mennyi ideig élsz jól víz nélkül?
2018. jún. 13. 18:01
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kívánom a szexet, pedig már elmúltam negyven.

Azért tűnik úgy, hogy mi nem érdeklődünk iránta, mert sok nő számára elképzelhetetlen a szex önmagában. (ezért nem ér semmit, hogy szexre bármikor találunk pasit...kinek kell csak szex?)

Ha vonzódom egy férfihez és érzelmeim vannak iránta és ez kölcsönös, akkor vágyom RÁ (tehát arra a személyre) és szexelni akarok vele. De egy idegenre nem vágyom. Hiába van jó teste, vagy jóképű, ha nincs egy erős vonzalom, szimpátia, szerelem.....nem mozdít meg bennem semmit.

Van, hogy amikor nincs senkim, akkor is vágyom a szexre, pontosabban arra vágyom, hogy legyen valaki az életemben, aki mindent jelent számomra és akit kívánok. Egy idegen férfi akkor sem rúghat labdába, ha évek óta nem szexeltem, mert nem tudok Rá vágyni.

2018. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

akkor megis csak lehet valami hasonlóság a két nem között


én is valamennyire így gondolkodom róla, néha ha nagyon mély ponton vagyok van, hogy a prostizást fontolgatom, de aztán rájövök, hogy ez hülyeség

2018. jún. 14. 20:00
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt sokkal könnyebben hozzájutnak, mint egy férfi (de ez nem jelenti azt, hogy megunják), másrészt a legtöbben szeretnek érzelmet vinni bele, sokaknak a "csak szex és más semmi" nem jön be, csak a szerelemmel együtt működik. Ráadásul biológiailag is úgy van beléjük kódolva, hogy inkább egy stabil kapcsolat, a férfiakba pedig, hogy minél több helyre "hintsék el a magjukat".
2018. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 14


Ezt szántad válasznak a kérdésemre? xD

2018. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17es, igen ertheto

18as aha

2018. jún. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!