Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sietnek az emberek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietnek az emberek?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősömet néhány hónap után eljegyzik, aztán esküvő. Néhány hét után már összeköltözés, húszas évek elején lévő lányok és fiúk néhány hónap vagy hét után gyereket akarnak...

Az ismerőseim több, mint felének az az elképzelése, hogy egyetem után egyből gyerek, mindenki fiatal szülő akar lenni. Senkit nem érdekel, ha alig ismeri a párját, azonnal összeköltözés, csalad, esküvő, nászút, és minden ismerős gratulál meg irigykedik. Mindenki hirtelen hősszerelmes, mindenki pakolja ki a fészbukra a csecsemőjét es nyáladzik rá mindenki. Ezek néhány hónap ismeretség utáni kisgyerekek.


Ez a divat honnan ered mostanában? Néhány éve meg inkább az volt, hogy fontosabb az egzisztencia, karrier, mar harminc felett.. Most meg fiatal lányok feladják a jövőjüket egy fiúert akit alig ismernek, merthogy a szerelem mindent legyőz. Munkájuk, végzettséguk, pénzük, saját lakásuk, autójuk nincs, de mindegyik gyereket akar.


Mindezek mellett rettegnek az egyedülléttől. Huszonnéhány éves lányok szó szerint kapuzárási pánikban szenvednek.


Minek köszönhető ez? Apa szerint sikeres a Hozz világra még egy magyart propaganda.


2019. febr. 26. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Én 22 évesen 9 nap híjján 23 évesen lettem édesanya . Nem lettem eljegyezve nem mentem férjhez és elvből nem is fogok. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni . Nem akartam 30+-osan az elsőt szűlni pláne hogy nem egyet akartam. Eleve egy hormon betegség miatt meddőnek nyílvánítottak. Terveztük a gyermeket küzdöttünk is érte. Végről bemutattam a biológiának és az orvos által lepecsételt meddőségi papíromnak ugyanis minden orvosi beavatkozás és kezelés nélkül Természetes módon fogant meg a kislányom.

Nem érzem úgy h elsiettem és nem bánom hogy 20as éveim elején édesanya lettem. Sose voltam bulizós se pasizós. Én elértem a kitűzött célomat. És így vagyok Boldog.

25N

2019. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van aki csak a gyerekkel tud villantani.
2019. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2es nem tartozom közéjük
2019. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

13 évvel ezelőtt eldöntöttem h mire 24 leszek minimum szeretnék már 1 gyereket.

És akkor még sehol nem volt a mozgalom.

De még akkor se mikor szűltem

2019. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem is feltétlenül a fiatal szülő koncepción van a hangsúly, mert itt nagyon véditek. Azzal önmagában nincs baj, lehetnek jók a körülmények.

De amiket én látok, azoknál nagyon nagy hiba a gyerekvállalás, nemhogy az anyagi háttér nincs meg, de az érzelmi se. Csak rohanjunk, legyen már gyerek, gyorsan, gyorsan, házasság... Ezek teljesen meggondolatlan döntések, olyan emberekkel hoznak meg egy ilyen óriási és életreszóló döntést, akit szinte nem is ismernek. Az érdekel, hogy miért akar mindenki betegesen tartozni valakihez, hogy ha voltak ambícióik, azokat is mind elengedik?


De főleg a fiatal nők. Miért van ennyi egyedül életképtelen lány?

2019. febr. 26. 16:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Öö, miért is baj az, ha felnőtt emberek összeházasodnak, és gyereket vállalnak huszonévesen, ami még arra is lehetőséget ad, hogy az unokáikat láthassák felnőni? A kapuzárási pánik meg nem ettől van...
2019. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy van ahogy írod. 2 év múlva meg válnak el, idióták.... agyilag is éretlenek...
2019. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem maga az elképzelés a baj, most írtam le.
2019. febr. 26. 16:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Hozzá teszem mi már nem vagyunk együtt

De nem vagyok életképtelen.

Sokkal felszabadultabb ,boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok Egyedülálló anyaként. Mint párkapcsolatban.

Újra vannak céljaim ami felé haladok.

Nincs vissza rántó erő és lebeszélő hatás

Végre nem csak a konyhában és az ágyban van a helyem. És azt csinálhatom amit szeretnék.

Sok fiatal csajszi azt hiszi h a babával megtudja fogni a pasit mert azt hiszi h a gyerek össze tartó erő pedig ez nem így van aztán mikor egyedül marad bepánikol. Mert nem úgy tervezte azt a gyereket h egyedül is megállja a helyét. Pedig ennélkűl tervezni felelőtlenség. Most nem a szakításra gondolok főként de egy hirtelen halál eset is elveheti az édesapát.

Sokan azt hiszik hogy gyereket nevelni rózsaszín felhő habcsók és cukiság. Ez nem teljesen így van. Én se értem azokat aki 3-4 hónap után bejelentik h jön a gyerek aztán a kicsi vagy még mégsem született vagy nincs 1 éves és szét mennek.

Nálunk teljesen más volt a helyzet. Jobb megoldás nem volt minthogy ki raktam gyerek Apját. Részletezni nem fogom. Legyen annyi elég hogy meg volt az okom rá.

És megállom a helyem segítség nélkül is.

2019. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a hozzáállás mintha teljesen normalizálva lenne. Teljesen normálisnak tartják az emberek, esetleg a fiatalok szülei, stb, hogy pár hónap után a 23 éves lánynak már gyereke van. Az anyaság csodájával, a család fontosságával fedik az egészet. És akinek csak megfordul a fejében, hogy ez lehet nem normális, arra teljesen furán néznek, hogy érzéketlen, éretlen, hiszen anyának lenni a leggyönyörűbb dolog.
2019. febr. 26. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!