Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A 38-as főúton mindig sietnek...

A 38-as főúton mindig sietnek az emberek?

Figyelt kérdés

Látogatóba mentem, és ezen az úton jöttem oda-vissza, és most már értem miért van mindig baleset ilyen utakon, előzésben az volt a csúcs valakitől hogy rajtam kívül még 3 autót előzött úgy egy ford focus kombi hogy míg négyünk elé került, már a seggét alig tudta vissza húzni a szemből jövő kamiontól, szerintem 1 méteren múlott, a kamionos dudált is rendesen.


Azért én sem maradtam ki a jóból, nem terveztem semmi komolyat az úton csak átlag tempóban haladtam, mert először jártam ezen az úton, ismeretlen hely.

Tükörből egy Porsche jött mögöttem és villantott, jeleztem neki hogy mehetünk, be jött mellém onnan pedig egy darabon nyomtuk, megköszönte a végén.


2017. aug. 22. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sokat vezetsz ugye?
2017. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy melyik főúton vagy...lehet, hogy végigmész a 4-esen Püspökladányig, onnan meg 42-esen a határig, és egy veszélyes helyzet meg ilyesmi nem történik körülötted, noha ez az ország egyik olyan útszakasza Budapest és Ártánd között, ahol szinte a legtöbb baleset történik, és az is lehet, hogy mész 10km-t egy olyan főúton, amin naponta 50 autó jár, és ott van egyből egy balesetveszélyes helyzeted...nem ettől függ.
2017. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!