Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm hüvelye mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hüvelye mindig túlságosan összeszűkül, mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés
Két menstruációs ciklus között kb. 2-3x szeretkezünk és a menzesz alatt annyira összeszűkül a barátnőm hüvelye, hogy a következő alkalommal úgy fáj neki a szex, mintha csak az első alkalom lenne. Mit lehet tenni ebben az esetben? (Előjáték szinte mindig kb 30 perces, jó hosszú nyelvjátékkal számára.)

2019. febr. 26. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocsánat kérdező, valóban ezt a részét félreértettem!


Akkor viszont csak azt tudom mondani, hogy ha nem segít az előjáték, meg nem tudja teljesen elengedni magát, akkor az okát az ő fejében kell keresni.

Nem kellemes dolog, de mindenképpen beszélnék vele, hogy mi a baja, miért nem akarja a szexet, mert ezzel az utolsó kiegészítéseddel úgy tűnik a dolognak fejben van akadálya valamiért. Próbáld meg kérdezgetni mit szeretne, vagy mi nem jó neki, vagy valamit csinálj-e másképpen.

Vagy tarts olyan estét, amikor azt mondod neki, hogy úgy fogod kényeztetni, ahogyan ő mondja. Hátha akkor valami új dolgot mond, vagy lehet, hogy csak ugyanazt kicsit másképpen.

2019. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a kommenteket, nagyon sokat segítettetek! ;)
2019. febr. 26. 17:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kell jelen esetben érteni az alatt, hogy konzervatív, de a szexuális gátlások nehezen oldódnak fel és annál nehezebben, minél inkább egy alap dologgal kapcsolatban van gátlás.


Pl.: ha valaki szégyellős (lány) és például csak sötétben hajlandó szexelni, akkor ott mondjuk az már ne is várjuk, hogy magától leszopná a fiút...


Ez sokkal nehezebben oldódik fel, mintha egy magabiztos, nem szégyellős lányt akarnánk rávenni pl.: análra stb.

Mivel itt az alap erős, a gátlás egy ritkább szexuális dologban van.

2019. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2019. márc. 3. 10:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi hetente 2-3x csináljuk, nem havonta. Az nagyon kevés, szinte semmi. Szeretitek ti egymást egyáltalán?
2019. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!