Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány ennyire hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire hamar összeszűkül?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy lánnyal és ahogy ujjaztam kitágult 2 ujjnyira, majd kutya pózban szerettünk volna szexelni, de kb 15 mp alatt annyira vissza szűkült hogy nem tudtam belé nyomni, majd újból ujjaztam és utána sikerült behatolni.

Minden lány ennyire hamar szűkül?


2018. nov. 11. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Exemet pl ha jó alaposan megszexeltem, akkor 15-20 perccel később is úgymaradt
2018. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, pl a szex után nekem is szükségem van több időre míg összeszűkülök
2018. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt jó a póz. Kutyapózban alaphangon "rövidebb" a hüvely, könnyebben eléred a méhszájat és könnyebb mélyebbre hatolni - valószínűleg ezt tetéztétek azzal, hogy nem megfelelően helyezkedett.
2018. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg a pózzal volt a bibi
2018. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nincs rendesen felizgatva.

Miért hiszi azt minden pasi, hogy az jó előjáték, ha bevezető nélkül, szárazon húzgálja az ujját ki-be? Ha ez így lenne, akkor eleve nem kéne előjáték, csak be a farok, és kezdheted reszelni.

2018. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem volt felizgulva, és ahogy az előző írja, ne gondold, hogy a csajok úgy vágynak az ujjazásra.

A legtöbb pasi bénán ujjaz, sokkal nehezebb jól csinálni, mint gondolná az ember, de ebben nem segít, hogy a lányok rájátszanak, mert nem akarnak frigidnek és kezdőnek tűnni.

2018. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!