Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy összeszűkül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy összeszűkül a punci?

Figyelt kérdés
Van egy szeretőm már 4 éve, vele is vesztettem el. Mondhatjuk hogy átlagon felüliek a mèretei. Álatalában havonta 1-2 találkozunk, de most kimaradt 3 hónap, és majd meg haltam úgy fájt a behatolás, és szét is kapott rendesen. Mikor előtte imádtam, hogy teljesen kitölti bennem a teret. Semmilyen betegségem nincs, mielőtt ez felmerülne valakiben. Mitől lehet?

2019. jan. 6. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

"Semmilyen betegségem nincs"

Vagyis eddig nem volt :D Lehet ám hogy ő mással is csinálja.

2019. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg mivel ugye a hüvely fala rugalmas, egy idő után hozzáidomul a pénisz méretéhez. Ha sokáig nem vagytok együtt, akkor pedig visszaáll az alap helyzetébe, tehát ha szűkebb voltál, akkor most is visszatért az eredeti méretéhez.


Viszont pont az elmúlt időszakban kérdőjeleztem meg ezt az elméletet, mert velem is hasonló dolog történt. A szintén nagyobb mérettel rendelkező párom elutazott másfél hónapra nemrég és miután visszajött, egyszerűen nagynak érzem a méretét több hét után is.

Az előző elmélet szerint újra hozzá kellett volna szoknom ennyi idő alatt újra a méretéhez.


Hátha jön valaki, aki ki tudná egészíteni a fenti elméletet valamilyen okos dologgal.

2019. jan. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rám ne nézzetek, nekem csak "jó átlag" méretű farkincám van, ráadásul hónapok óta nem használtam.
2019. jan. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én óriási lőcsöm általában gond nélkül befér meg a legkisebb lányokba is. Mondjuk az is igaz hogy nem nagyon kérdezem meg őket hogy fáj-e
2019. jan. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én farkam biztosan kicsi lenne :D
2019. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1 hét után is érzem hogy szűkebb vagyok, egy jó előjátékkal megoldható, bár ha tényleg elég nagy a párod, akkor lesz pár alkalom mire vissza szoksz
2019. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kis 12 centisemmel nem lenne ilyen problémád :D :D
2019. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget 😀
2019. jan. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!