Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam fel, illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel, illetve felhozzam e egyáltalán nőként én neki a szexet? N26

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy srácot, számomra nem volt kérdés, hogy nagyon tetszik nekem.

Nos ő 24 éves és elég lassan halad, félénk, úgy látom jobban szereti ha a nő irányít. Nem merem lerohanni meg még az elején vagyunk... de puszi, térdek összeérintése már volt. Én annyit mondtam beszélgetések alkalmával, hogy egy kapcsolatban sok más mellett a szex is fontos :D erre ő: beszélgethetünk róla. Ez mi a csudát jelent? :D miért nem ő lép ebbe az irányba? Én már szeretkeznék vele de nem akarom se elkapkodni se elrontani.


2019. febr. 25. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad h lassan halad és félénk.Valószínűleg nem volt sok csajhoz köze, ezért kényelmes neki ha a nő irányít.

Nőből vagy, csak tudsz ráutaló jeleket közvetíteni felé, h te már készen állsz a szexre.


L

2019. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor óvatosan jelzem neki, hogy én kész vagyok rá :)

Én is kicsit ideges vagyok a közelében, valami megmagyarázhatatlan hatással van rám, remeg a testem ha a szemébe nézek, nagyon megmozdított bennem valamit

2019. febr. 25. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább hallgasd meg az eddigi tapasztalatait, gondolatait, vágyait..sokat old majd rajta és támpontot ad, merre indulj
2019. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt nővel. Én is így jártam. Megismertem egy lányt,de nem haladtunk mert nem mertem lépni. Ő meg arra vágyott,hogy én lépjek. Aztán elmondtam neki, hogy ő az első nő az életemben utána rengeteget beszélgettünk róla egyszer mikor elmondtam hogyan képzelem akkor nagyon benedvesedett és bár az ő vezetésével és az ő kezdeményezésére lefeküdtünk. Bénáztam, de utána nagyon jó volt. Nekem a mai napig kifejezetten izgató,ha elkezd ilyeneket mondani: kicsim leborotváltam a puncim tudod mi következik! Ne félj kezdeményezni! Én olyan jeleket sem vettem észre,hogy mikor elmentem hozzá letusolt és testápolózott vagy éppen köntösben volt vagy amikor zenét hallgatott és hozzámdörgölőzött. Ma már tudom mik voltak ezek... Ne félj kezdeményezni, 3hét járás után már nem néz ribinek, ha ő is úgy érez mint te!
2019. febr. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ő lehet még gyerek. Nincs megérve a feladatra. Keress egy érett férfit. Én megadnék mindent amit kívánsz.
2019. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ismerkedtek, nem csak barátkoztok, bár ez nem derült ki a kérdésből.

A legjobb az lenne, ha elmondanád mit szeretnél.

Ha beszélni nem tudsz róla, akkor az intimitást kellene fokozni köztetek. Ne csak a térded érjen hozzá, hanem bújj oda, símítsd végig, mutasd meg neki, hogy a tested nem elzárt terület

2019. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha neked bejön a papucs srác stílus, akkor fel kell kötnöd a gatyádat és le kell teperned. Ez ezzel jár
2019. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Adok kettőnknek egy esélyt, mert tetszik nekem,és nem zavar, hogy hány éves :)
2019. febr. 27. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek kezdesz kisfiúval? Aztán még csodálkozol hogy még dugni sem tud...
2019. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű...nem tudok valakire ilyen tárgyilagosan tekinteni. Egyszerűen megláttam, megszerettem :)
2019. febr. 28. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!