Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kutya póz kb mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutya póz kb mennyi ideig szeretik a csajok illetve a pasik nem lesz egy idő után unalmas?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig mással csinálod,akkor nem.Szűk nunci,tág nunci,szőrös,vagy borotvált,Van mindig miért,kiért szeretni a pózt.
2018. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig szeretem, amíg nem fáradnak el a combjaim :D 23F
2018. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy jó ha én állva vagyok,csak a lány van négykézláb.Úgy a jó ha a lány időnként hátranéz,még jobban bevadít ha látom a szemeit.
2018. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább azokat a pózokat szeretem, ahol látjuk egymás arcát.


Néha jó, de nincs a kedvenceim közt.

2018. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem unalmas, általában a férjem pár perc alatt elélvez ebben a pózban.

Nyilván, nem kell órákig így reszelni, de ez érvényes mindegyik pózra szerintem.

2018. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha lefele görbül a pénisze a pertneremnek és elég hosszú és vastag akkor nem lehet megunni mert sorba jönnek az orgazmusok :) L
2018. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 most majd sorba jönnek a privátok is
2018. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De , ha csak abban reszelsz 10 perce és semmi, akkor tényleg unalmas...mi váltogatjuk a pózokat. A kutyát akkor szeretem, ha már nagyon fel vagyunk izgulva és egy gyors, de brutálisabb végkifejletet szeretnénk 😀
2018. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem gondolkoztam, de tényleg a végére hozzák fel a lányok, mint ahogy az utolsó is írta. Én amúgy nagyon szeretem, csak ne nézzen hátra! Nem azért, mert nem akarnám látni, sőt imádnám. Csak ez az egyetlen amikor fejeket vágok. Nem is akármilyet, szóval azt inkább ne lássa senki :D
2018. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!