Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem tudtam hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem tudtam hüvelyi orgazmust okozni egy lánynak, nőnek sem. A méretem az oka?

Figyelt kérdés

Oralisan már sikerült viszonylag sokszor...

Elég sok partnerem volt már, több korosztályból is.

Komoly kapcsolatom még nem volt.


A péniszem csak 13 cm hosszú és elég vékony is.

Mondjuk az is hozzátartozik a dologhoz, hogy sosem találkoztam igazán szűk puncival (szerintem)...


Sokszor olvasom, hogy a 13 cm egyaltalan nem kicsi és hogy "jól kell használni"...

Nos én nem hiszem, hogy rosszul használnám, egész jó kondiban is vagyok, úgyhogy bírom a tempót.


Akkor miért nem tudtam senkit a péniszemmel kielégíteni?

Már kezdem azt hinni, hogy a sok internetes nyugtatgatás alaptalan.


Tényleg kiemelném, hogy elég sok partnerem volt már.


2019. febr. 25. 01:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismerek*

Bocsi, mellényomtam (telefon)

2019. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Sokszor olvasom, hogy a 13 cm egyaltalan nem kicsi"

Valójában alsó közép kategória mint a Suzuki Swift. :D


"Tényleg kiemelném, hogy elég sok partnerem volt már"

Ez önnyugtatás.


Az igazsághoz hozzá tartozik hogy sok férfinak van ekkora.

Ahogy a nők A-s és B-s mellekkel is tudnak boldog párkapcsolatban élni úgy neked is megvan az esélyed erre. Persze mindenki ámul és bámul a C-s cicikre és a 18/5 centis farokra.


Ha nagyobbat szeretnél, van megoldás. A Youtube-on nézd meg a bathmate penis hydropump vagy micsoda tesztvideót. A csávó farka 4 hét vagy hónap alatt nagyobb lesz.


Az enyém 16/4,5. Ez egy Renault megane II mondjuk. :) Közép felső kategória. Nem rossz de a 17/5 jobb lenne. Azért csaj jobb érzés amikor a csajnak tágra nyílik a pupillája mikor előveszi... :D


A hüvelyi orgazmus hiánya meg lehet a csajban keresendő hiba meg benned is. Ellazultság, előjáték hossz, technika, kitartás, nemi izgalom, stresszmentes kapcsolat és életmód, teljesítménykényszer nélküli nemi élet, egészséges serdülőkori szexuális fejlődés, szervi egészség.... Bármiben lehet probléma

35F

2019. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!