Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik éltek át hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik éltek át hüvelyi orgazmust!?

Figyelt kérdés

"Mit kell érezni"? Sokszor van nekem olyasmi érzésem, mint amikor pisilnem kell, és társul hozzá ilyen feszítő (vagy nem tudom mihez hasonlítsam) érzés. Olyankor sokáig azt érzem, akár percekig. Ez az orgazmus "előjele" lenne? El kéne engednem magam teljesen? De hogyan? Magamnak sem sikerült még, meg mással sem. (Jelenleg 4 éves kapcsolat). Honnan tudom azt, hogy az orgazmus közelében vagyok? Egyszer szívesen átélném már végre...de ha nem, így is meg vagyok nélküle, de azért kíváncsi lennék rá...

21N



2018. aug. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Én nem éreztem pisilési ingert, csak azt amit a csiklóban kezdek érezni orgazmus előtt, mindezt a hüvelyemben.

Ilyenkor folyamatos stimulálásra van szükségem, hogy bekövetkezzen...

Sokkal intenzívebb érzés.

2018. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Amikor orgazmust élsz át azt észre fogod venni... :D

Azt fogod érezni, hogy a tested görcsberándul, elkezdesz remegni, a hüvelyed pedig összeszűkül és elernyed. Az hogy milyen hosszú az orgazmus az változó, egyéntől függ.

Ha egyszer megtapasztalod milyen az orgazmus, utána már nem leszel meg nélküle, ez biztos. A helyedben nem adnám fel. Rengeteg ember leszarja, vagy későn kezd el vele foglalkozni hogy ja, hát csak kéne orgazmus.

Próbálkozzatok, gyakorolj magadon is, mert úgy tud segíteni a párod is.

Ha érzed a vizelési ingert, akkor nehogy abbahagyjátok! Engedd el magad testben és lélekben is, menni fog az! :)

Ne görcsölj rá, ne úgy készülj hogy most szexeltek és most biztos lesz orgazmusod, hanem csak élvezd.

2018. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezekez érzed már nem vagy messze.... -akkor kell a párodnak intenzívebben mozogni'.
2018. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

"akkor kell a párodnak intenzívebben mozogni"


Igen, kedves válaszoló, de nagyon sokan ennél a pontnál rekednek meg, és szerintem pszichés gát az, amin nem tudnak túllemdülni.

2018. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!