Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet-e így "megtanulni" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e így "megtanulni" a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
Rengeteg nő küzd azzal, hogy csak a csiklóját izgatva tud elélvezni. Ha hagyományos közösülés közben ő maga, vagy a partnere a csikló símogatással mindig "rásegít", ki lehet-e alakítani feltételes reflexként a hüvelyi orgazmust? Egy idő után nem szokik rá a nő, hogy hagyományos szeretkezéskor is elélvezzen? Ha nem is mindenkinél, de egy részüknél működhet? Vagy ez csak naiv elképzelés?

#hüvely #orgazmus #reflex #kondícionálás csikló #ingerlésével
2017. szept. 1. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a csikló anatómiájával (egy bizonyos fokig), és azzal, hogy a merevedése által a hüvely mozgása adódik át a csikló makkjára, így jön létre az orgazmus. De a reflex nagy úr...
2017. szept. 1. 07:03
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
sok partner, sok maszturbálás, és sok év után se éltem át hüvelyi orgazmust és ezek után vettem egy vibrátort amivel elkezdtem "gyakorolni" és nem tudom, hogy de egy idő után volt benne részem szerencsére, azóta rendszeresen átélem!N
2017. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő de felfedezték hogy négy lába van a csiklónak kettő a hüvely bemenetét öleli körbe tehát része a hüvelynek,kettő hátrébb nyúlik be.Keress rá csikló 3D modell.Lux Elvira Szexkontroll című könyvében leírja hogy lehet áttanítani a nőknek mivel a csiklójukat simogatják előbb és erre kondícionálják magukat,hüvelyi élvezésre.
2017. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hivjak a szakembereo hid gyakorlatnak :-)


Aktus kozben kell a csiklot izgatni de mielott elevez abba hagyni h a aktus legyen amitol elelvez

Hat azert ez nem 3 alkalmas dolog kell hozza jo par honap mire kialakul ...

2017. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval létezik ilyen.

A francba, ùjra föltaláltam a langyosvizet...

2017. szept. 2. 06:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sőt úgy írják a könyvben(elkallódott:)hogy nem mozog a hüvelyben csak benn tartja kicsit mozdul és az első simogatás a lehető legerősebben csinálva élvezésig,alkalmanként egyre gyengébben,végén sokadik alkalomra áttanítható,sok párnak segített Elvira néni.
2017. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!