Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek most már máskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most már máskor is el fogom érni az orgazmust? 19L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb egy hónapja kiírtam egy kérdést, hogy a barátommal semmilyen orgazmus sem megy 1 év után sem, csak egyedül érem el a csiklóit is. Nos, 2 napja végre sikerült a barátommal is életemben először.

Egy barátnőm azt mondja, most már szerinte menni fog, mivel egyszer sikerült. Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg vélemény?


2017. aug. 30. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
nincs
2017. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramone ***** válasza:
A tudás alapja a tapasztalat
2017. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, ez nem feltétlenül lesz így. Egy fecske nem mindig csinál nyarat.

Viszont megnyugtatlak: Jó úton haladsz! :)

2017. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztosíték, de ha már egyszer sikerült, akkor fog az menni többször is. Csak ne légy csalódott, ha nem rögtön.
2017. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalattal alá tudom támasztani előzők véleményét:

Nekem sem sikerült kb egy évig orgazmust elérnem szex közben, amikor először sikerült, akkor viszont aznap három is volt. Èn is meg párom is ragyogtunk a boldogságtól, én azért mert nem vagyok elcseszett, párom pedig mert végre nem fogja egyoldalúnak érezni. Aztán egy hétig megint semmi sem sikerült...

Úgy sikerült megint elmennem, hogy megpróbáltam felidézni az érzést, és azt amit akkor épp párom meg én csináltunk. Pl rájöttem, hogy közben kicsit megemeltem a csípőmet, párom meg nem mocorgott hanem tartotta a ritmust, lehet te is csináltál valami pluszt. Azóta kb minden második szexnél elmegyek, ennek már 4-5 hónapja :)


És gratula hozzá, remélem minél hamarabb újra sikerül!! :)

2017. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19 évesen 2 napja nem szexeltél?

Miért nem?:)

2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Akkor remélem, ha legközelebb nem is, de azért még sikerül :)

2017. aug. 30. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
El foglak csábítani kérdező és szétélveztetem az agyadat. 😊
2017. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Függ a pasitol is. Egy vastagabbal gyakrabban van orgazmus. Én az esetwk nsgy részében el tudom juttatni a lányt
2017. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!