Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem tudtam hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem tudtam hüvelyi orgazmust okozni egy lánynak, nőnek sem. A méretem az oka?

Figyelt kérdés

Oralisan már sikerült viszonylag sokszor...

Elég sok partnerem volt már, több korosztályból is.

Komoly kapcsolatom még nem volt.


A péniszem csak 13 cm hosszú és elég vékony is.

Mondjuk az is hozzátartozik a dologhoz, hogy sosem találkoztam igazán szűk puncival (szerintem)...


Sokszor olvasom, hogy a 13 cm egyaltalan nem kicsi és hogy "jól kell használni"...

Nos én nem hiszem, hogy rosszul használnám, egész jó kondiban is vagyok, úgyhogy bírom a tempót.


Akkor miért nem tudtam senkit a péniszemmel kielégíteni?

Már kezdem azt hinni, hogy a sok internetes nyugtatgatás alaptalan.


Tényleg kiemelném, hogy elég sok partnerem volt már.


2019. febr. 25. 01:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés. Mondta is h nem volt orgazmusa vagy csak te gondolod ezt? Ha az előbbi az lehet azért is mert nem lazult el teljesen vagy a technikád nem jó. Ha az utóbbi akkor simán lehet h volt neki. Nem minden nő spriccelve élvez el. Nálam pl nem is tudják ha elmentem. 22/L
2019. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit variáld a csípőmozgásod, mivel a farkad külön nem tudod mozgatni. A 13 elegendő, hogy elérd a G pontot, szóval a méreteddel biztos, hogy nincs baj. Kettő dologban lehet hiba, a te technikáddal (a farkad nem a G pontot ingerli) vagy a nővel (nem képes hüvelyi orgazmusra).

Zárd ki az utóbbit az ügyesebbik ujjaddal a csikló teljes mellőzésével a G pont ingerlése által (hanyatt Hanna nunija falának hasa felé eső oldalán/tetején lévő, orbit nyelvtisztító cukorkára hasonlító dudor lesz az). Ha bevállik észre fogod venni, aztán kiokoskodod magadnak, hogy a farkaddal azt a pontot hogyan érheted el leghatékonyabban.

32/f

2019. febr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A méreted megfelelő.
2019. febr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Izgasd a csiklóját. Talán kevés az előjáték. Esetleg próbáld ki,hogy missziomárius pózban tegyél egy párnát a popója alá akkot más szögben hatolsz be és kicsit mélyebbre lehet menni. Egy próbát megér.
2019. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:

Hüvelyi orgazmus nem olyan gyakori, s sok esetben nincs köze a meretedhez, hogy eléred-e vagy sem.


Nekem a csajok elég furán néznek, h előveszem a vibratort az első-második alkalomtol. Pontosan azért, hogy kitapasztaljam, mi az amire jól reagál a teste. Milyen mélységben szögben szereti. Pár alkalom után meg az lesz a furcsa, hogy más pasik miért nem teszik ugyanezt.

Ebből csak azt akarom leszűrni, hogy vibrivel se tudtak a lányok többsége elérni a hüvelyi orgazmust. Aki viszont igen, az 2 ujjamtol is tudtak. Ne izgulj ezen. Hidd el az nagyobb ciki, mikor a csaj megpróbálta tettetni hogy orgazmusa van, én tudtam, hogy nincs.


“Jól kell használni” lefordítom:

-figyelj oda a partnerre, a nyogesekbol vagy visszajelzésekből tudod mik azok a részek amik az o testen érzékenyek

-előjáték, húzd az agyat, ne vedd le róla a bugyit egyből,

- legyel vele durva, DE csak olyan mértékig amit o is élvez, fenék csapkodas, lefogod mint két kezet, nekiszoritod a falnak, harapós a nyakát, húzód a hajat. Stb.

- legyel verbális, mond mennyire szereted a pun.ijat, hogy milyen rib anc, hogy csak a tied, mennyire élvezed használni a testet stb.

- változatosság, ne legyen mindig ugyanaz


Nagyjából ha ezeket betartod, visszafogja sírni a neved s leszrja hány centi voltál.

2019. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a méreteddel van a gond. Nekem ugyan úgy nincs hüvelyi orgazmusom 20cm-essel sem.
2019. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ujjaddal sikerült valaha? Mert talán ujjal a legegyszerűbb.
2019. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 elég jó választ adott, igaza van.

Annyit tennék csak hozzá, hogy szerintem van egy rakat nő, aki nem értékelné, ha ler***ncozzák.

Engem ugyan izgatna (ha csak dirty talkingként használja, nem tekint ténylegesen r***ncnak és nem is érzem úgy magam), de teljesen biztos vagyok benne, hogy vannak nők, akik csak azt mondanák rá, hogy vedd ki és öltözz.

A kulcs, hogy ismerd a partnered :)

2019. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:
#8 persze, hogy van de itt is a fokozatosság a kulcs. Nyilván az ember nem úgy kezdi, hogy vedd le a ruhád rib anc, hanem szépen be van vezetve, s a fokozatossagbol levágja, hogy ez egy játék, egy fantázia. Meg nem találkoztam olyan nővel aki megsértődött volna rajta. De tuti van.
2019. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Én pont ismerem olyat.. A fokozatosság sem használna nála. Sőt, enyhèbb szavak is feldühítenék. Ezért tettem csak hozzá. Egyébként meg teljes mértékben egyetértek veled :)


(#8 voltam)

2019. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!