Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek alakult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazicc kérdése:

Lányok nektek alakult már úgy, hogy egy nap folyamán leszivattyúztatok két pasit is?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szivattyúzni a gáton szoktak, ott is szivattyúkkal.
2019. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, véletlenül összejött egyszer. Buli előtt elmentem kicsit rosszalkodni a szexpartneremhez, akivel néha összejöttünk. Buliban pedig levadásztam a pasit, akiért meg voltam veszve.
2019. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
“Véletlenül” 😂😂😂. Valahogy nekem nem sikerül véletlenül leszopnom senkit sem.
2019. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Buliban pedig levadásztam a pasit, akiért meg voltam veszve."


De persze ha ezt egy fiú írja le, akkor undorító disznó, aki csak a farka után megy és tárgyiasítja a nőket, ugye?

2019. febr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Mind a kettő a szippantó kocsiba került, de szerencsére épségben kiszedtük őket a telepen, csak sz.rszagúak voltak utána nagyon. Majd legközelebb jobban vigyáznak az emésztőgödör nyitott fedele közelében.
2019. febr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy jó szippantókocsis buxát hej de megkivantam most
2019. febr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Buliban szokott ilyen lenni 18/L
2019. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Elég szomorú, hogy ide jutottunk :(
2019. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, esetleg van aki 3 at? emeljük a tétet :)
2019. febr. 20. 10:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél volt egy leányzó, aki egy nap 4 férfivel b..szatta magát. Mondjuk az utolsót pénzért buliba valami idősebb foszerral.


Ja és bevallotta, hogy volt, hogy két menet között nem tisztálkodott, hanem belealvadt a p..nájába a g...i, és Úgy feküdte le a következő delikvenssel.

2019. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!