Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a pasim hármas közben?

Figyelt kérdés
Már egy ideje terveztük a hármast a legjobb haverjával és megbeszéltük hogy lehet gumi nélkül de a haverja csak rám élvezhet vagy a számba, aztán mikor ott tartott a dolog azt mondta neki hogy ne vegye ki... és nem is vette, belém élvezett, azután a párom is. Engem nem zavart igazából mert ő kérte eredetileg is hogy a haverjának ne engedjem, de nem tudom miért gondolta meg magát, ráadásul utána még ő is belém jött.
2019. febr. 19. 15:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Olyan nekünk is volt már, hogy 3. pasi belémélvezett hármas közben, mondjuk mi előre megbeszéltük a dolgot.
2019. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%
Én még mindég nem értem hogy a hármasozást miért a hetero katagóriába írják??
2019. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Ragnor ***** válasza:
91%

#12 Metotirin - Rá se ránts, te se érthetsz mindent.


Ha esetleg erőt venne rajtad a kíváncsiság, nézz utána a kifejezés jelentésének és akkor talán rájössz.

2019. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
12-es,ha 3 hetero ember hármasszexben veszt rėszt,akkor azok szerinted már nem heterok?
2019. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
12-es.Kėpzeld van 4-es is.Párcserės szex pl.Kėpzeld õk is heterok.Meglepõdtėl mi?
2019. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Kėpzeld van olyan is,hogy nem csinálja mindenki mindenkivel.Pl.2 pasi 1 nô.De csak a nõ örömėre..Ehhez mit szòlsz?
2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

15.


A négyes más mivel ott két különböző nemű között történik a csere.

Viszont amit az imént kommenteltem elgondolkoztató , ugye?


Kisfiú..

2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Aha.

A fhaszok nem bhuzúlnak csak a pitcsák? Ez a mai trend?


Viszont erre igaz hogy egy HETERO nem kíván látni vele azonos neműt szex során!

2019. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Inkább az az elgondokodtatò,hogy 58 ėves lėtedre nem tudod a hetero szò jelentėsėt.
2019. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azt nehėz felfognod,hogy hármasszexes felellásnál a nõ öromėre nem kell a pasiknak meleg,vagy biszexnek lenniuk mivel csak a nõt kenyeztetik.Egymást nem.
2019. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!