Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri belemenni a hármas szexbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belemenni a hármas szexbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Hosszu kapcsolatom utan most egy alkalmi/szexualis kapcsolatom van egy volt osztalytarsammal.


Egyik ejszakai( szex utani) beszelgetesunk alkalmaval kiderult hogy o is szivesen kiprobalna a harmas szexet es en is.

Ez akkor annyiba maradt de ma ramiet hogy ha gondolom az egyik haverjaval szivesen benne lennenek.


A kerdesem azokhoz szol akik voltak mar ebben a helyzetben. Megeri belemenni? Mire szamithatok?

Nem "versenyeznek" ilyenkor a pasik hogy ki a kemenyebb stb?


En 19 vagyok, a sracok 19 es 22 evesek.

A volt osztalytarsam rendes kedves srac, szexben kettesben 10/10.

Csak o se akar kapcsolatot nyitni es en sem.

Koszonom a valaszokat.



2019. febr. 4. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne? Simán.
2019. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
1 pasival van esélyed szenvedélyes szeretkezésre 2 pasi viszont szó szerint szét fog b@$zni, mert ahogy írtad... Ki bírja jobban és tovább... Most megjósolom hogy 3 napig az is fájni fog hogy jársz.
2019. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

"ma ramiet hogy ha gondolom az egyik haverjaval szivesen benne lennenek" - ó de rendes, hogy már akkor leszervezte az egészet, amikor még csak felmerült a dolog, de még bele se egyeztél! Ismered ezt a barátot? Lefeküdnél vele? Ez alapján szerinted a volt osztálytárs mennyire "rendes" vagy "korrekt"?


A helyedben átgondolnám még ezt a szexkapcsolatot is, nemhogy még belemenjek egy ilyen hármasba.


F

2019. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először meg szeretném ismerni a másik srácot is. Ha megvan a kémia, akkor miért ne!
2019. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kell próbálni. Mi voltunk már a baráti körünkben így és a lány élvezte. Pont szilveszteri buli volt
2019. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mentem bele, hogy mindkét fiút egyszerre ismertem meg és vonzalom szövődött mindkettővel.Hosszú történet.Lényeg, hogy egy szerelmi háromszög alakult ki.De mire az ágyig eljutottam velük külön-külön és később hármasban is, addig hónapok teltek el és már nagyon jól ismertem őket, ráadásul egyikkel sem csak szexről szólt a kapcsolat.Mellesleg ők meg legjobb barátok voltak.Egy szerelmi háromszög gyötrelmekkel is jár.A hármast egy esetleges megoldásként próbáltuk ki.Nem volt rossz, de nem lett sokkal nyugodtabb a lelkünk.Nem "versenyeztek", de arra számíthatsz, hogy duplán kapsz minden jóból.Ehhez neked is kell némi kitartás.

Úgy érdemes kipróbálni, ahogy én is írtam, hogy ismered mindkettőt jól és maradéktalanul bízol bennük.

2019. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
#3,#6-ra hallgass! 23/N
2019. febr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Meg a kettesre.
2019. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindnyajotoknak!

Elsokent megjsmerkedek a 3.sraccal es meglatjuk :)

2019. febr. 5. 17:11
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Én azt mondom, ne sokat gondolkodj, 19 vagy, most próbáld ki. Ha nem jön be, akkor legalább tudod, hogy mit nem akarsz többé. Ha jól sikerül, új dimenziók nyílnak meg és azért éri meg. Persze, előbb találkozz azzal a harmadikkal!
2019. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!