Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? A pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? A pasik vonzanak, de a kukik nem?

Figyelt kérdés
Heteroszexuális lány vagyok, attól okádnom kell, hogy lányokra gondoljak úgy, szóval azt ne mondjátok, hogy hozzájuk vonzódok. Nos, a pasik felizgatnak, imádom őket, már aki tetszik. Szóval szépnek, szexinek, vonzónak tartom őket, lázba hoznak. Na, viszont a péniszük nem tetszik. Bárhogy is tetszik a férfi test, meg jó érzés ha bennem van, de nagyon nem tetszik, szopogatni se bírnám :(( Pedig ha majd lesz megint valakim akit szeretek, neki jó lenne örömöt okozni, de undorodok a kukiktól.
2019. febr. 18. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20
2019. febr. 18. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem aszexualitás?
2019. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
3: Szerintem akkor nem vonzódna a fiúkhoz sehogy.
2019. febr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Hisztérika.
2019. febr. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is :D
2019. febr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Á.Zoli ***** válasza:

Szerintem a számodra megfelelő fiúé vonzani fog... :)


Nagyon sok féle forma létezik (egyenes, íves, sötét, világos,vastag, vékony, metélt, sapkás, szőrtelen, jó illatú, ápolt) nem sorolom tovább, de nekem sem minden női intim terület tetszik.


Viszont, amelyik tetszik, azzal bármit :)

2019. febr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok aszexuális, mert szeretek szexelni, ha bennem van a pasi, de szopogatni már kevésbé. Sőt látványra abszolút nem tetszik.

Hááát nem tudom...képen már láttam sok félét, de nagyon egyik se varázsolt el xd

2019. febr. 18. 07:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Majd eljön az, aki nem taszít. Remélhetőleg. És ha nem, akkor ki kell várnod azt, akinek nem olyan fontos, hogy a szádba vedd (pedig nagy ember volt, aki kitalálta...).

És az is lehet, hogy lassacskán rákapsz, nem te lennél az első, aki évek után változott ebben.

2019. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy ha majd eljon az eletedben az a pasi akit igazan szeretsz aki igazan fontos lesz szamodra, az ovet nem fogod undinak tartani. :)


Viszont, ha szopogatni akkor sem szeretened, ha szeret a pasi akkor meg fog erteni, es nem fogja eroltetni, csak tudod szobol ert, meg kell mondani neki. Egyebkent nem mindenki szeret oralozni, van ilyen.


De remelem ez a kesobbiek soran valtozni fog majd azzal a pasival akit igazan fogsz szeretni, fontos lesz szamodra. :)


N

2019. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!