Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket vonzanak az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vonzanak az idősebb hölgyek?

Figyelt kérdés
Nem a 35-40-es "milf" korosztályra gondolok, hanem mondjuk 50 felett. Persze nyilván egy bizonyos korig, mondjuk 60-as éveik elejéig. Értelemszerűen nem a szomszéd rozzant Marika nénire és társaira gondolok (nem megsértvén őket), hanem egy igényes, csinos, ám középkorúnál azért már idősebb hölgyre? Nem gerjedek erre a korosztályra betegesen, de mostanság tapasztaltam azért hogy kissé "kanos" lettem 1-2 ilyen - jó ízlés határain belül lévő - nő láttán, és beindult bizony a fantáziám. Ti hogy álltok a témával?

2018. dec. 30. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, tud tetszeni pár idősebb nő, főleg azok, akiknek jó lábuk van.
2018. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen miért ne
2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon
2018. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az 50-es korosztály engem már nem igazán vonz. Persze vannak olyan vonzó nők, akik 50 fölött is kb 30-nak néznek ki, de nekem már nagyon sok lenne a korkülönbség, és szerintem nekik is. 24/F
2018. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább ők vonzanak, mint a korombeliek. Ez már tizenéves korom óta így van. Valószínűleg a tiltott gyümölcs feeling miatt. Amúgy nem értem, miért kellene a hatvan-egynéhány éveseknél meghúzni a határt: még 70 felett is vannak baromi vonzó nők (Hillary Clinton, Kati Marton, Jane Fonda, Debbie Harry, stb.). Nem hiszem, hogy ruha nélkül annyira kiábrándítóak lennének, hogy ne falnám fel őket... :)
2018. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint nem, inkább "lefelé" szoktam nézegetni 10-15 évvel.

38F

2018. dec. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem már csak a 60 felettiek vonzanak.

72 F.

2018. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon vonzanak az idősebb hölgyek. Szerintem nagyon szexik, vonzóak. Hölgyek írhatnak aki beszélgetne:) 29F
2018. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ahanoiaid válasza:
Én is szívesen kipróbálnék egy ápolt 50+ hölgyet, de inkább megvárom, hogy a feleségem beleérjen a korba majd akkor megtudom:)
2022. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát egy hete lefeküdtem egy 50 éves nővel. 25 vagyok egyébként most. Jó volt, iszonyú odaadó volt velem, és felemelt, mint férfit, ahogy bánt velem, mint verbálisan , mind fizikálisan. Egy másodpercet nem aludtunk az éjjel során. :D Nagyon okos nő volt, aki egy kicsit is érdeklődik a korosztály iránt, és talál olyat, aki okos, értelmes, intelligens, kedves, egy percet ne habozzon. Egyáltalán nem volt feltűnő a korkülönbség, beszélgetni is teljesen jól tudtunk.
jún. 1. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!