Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 22 évesen sem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 évesen sem volt még barátnőm akkor nagy gond van velem?

Figyelt kérdés

Szűz már nem vagyok, de az alkalmi partnereimet is nagyon nehezen tudtam összeszedni.

Lányok, ti összejönnétek ilyen fiúval?


2019. febr. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az oka? Ezeket gyurd le magadban es lesz.


Egyebkent nem nagy baj mert meg lehet, csak ne legyel onbizalomhianyos, ne gondold azt, hogy csak szexre kellesz valakinek.

2019. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármi gond veled?
2019. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, mert ennyi idősen szinte mindenkinek van, vagy volt már kapcsolata.

És nekem nem azért nem volt még mert nem szeretnék, hanem nem találok olyan lányt.

2019. febr. 17. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé elkéstél már de nem vagy reménytelen, páran furcsán fognak rád nézni hogy nem volt még párkapcsolatod max ennyi.

De ha 25 évesen sem volt még párkapcsolatod, az már tényleg jelzi hogy valami baj van veled és ez másoknak is fel fog tűnni.

30 évesen és afelett pedig már esélytelen bármilyen kapcsolat. Ha addig nem tudott szerezni barátnőt valaki magának akkor az tényleg reménytelen eset.

2019. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt.

Egyszerűen nem koncentráltam erre. Nem érdekelt. 23 évesen kezdtem el párt keresni és hidd el, semmiről nem maradtam le, amit egy tini tudott volna ajánlani. És a tapasztalatot gyorsan pótoltam.

2019. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!