Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ejakuláció után nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejakuláció után nagyon sok idő, mire újra megtudom tenni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval az a probléma,hogy elég sokáig bírom a szexet,ha akarom,de miután vége van,kell 3-4 óra minimum,hogy újea tudjak szexelni. A haverjaim 10-15 perc után tudnak,én meg így örülök,ha a délutáni szex után nem hajnalba jön rám a szexelhetnék.

Van valami egészségügyi oka ennek?

De leginkább az érdekelne,hogy hogyan tudnék gyorsabban regenerálódni mindenféle gyógyszer nélkül.

Köszi a válaszokat!

18/F



2019. febr. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egyforma. Bar en no vagyok, es paromnak sem sokat kell varnia, hogy ujra birja, bar nalunk parom hamarabb el tud menni, de azert orgazmusom van nekem is, aztan par perc pihenes utan van erekcioja ujra. Bar lehet nem fugg ossze azzal, hogy ki meddig birja a szexet, nem tudom mert no vagyok, de nem hiszem, hogy egeszsegugyi problema lehet. De akkor sem menne, ha baratnod oralisan segitene? Azt probaltatok mar?
2019. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boszorkány_ ***** válasza:
Ez szerintem teljesen normális, te ilyen vagy és kész! Sokáig bírod, viszont nem olyan sűrűn.
2019. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy nagyon jó szeretőm volt ilyen

neki napi 1x volt csak de akkor bármeddig bírta

2019. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul:

[link]

2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!