Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Potenciaproblémákkal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potenciaproblémákkal vagy akkor h a férfi elégedetlen a teljesítményével mit lehet kezdeni? Tabletták nélkül.

Figyelt kérdés

Férjemnek mindig is nehézséget okozott az elélvezés, az utóbbi időben úgy veszem észre ez a probléma súlyosbodik, rányomja az egész kapcsolatunkra a bélyegét. Szerintem legalábbis ez lehet a kiindulási pont, belekerültünk egy ördögi körbe és nem látom a megoldást.

Többszöris leültünk ezt megbeszélni, így az alábbi kép áll össze bennem:

Miután nem elégedett a teljesítményével, agyal, kattog rajta, hogy mikor fog végre elélvezni, nem is kapcsol ki az agya megfelelően, már nem is kívánja annyira az együttléteket. Illetve de, rettentően kívánja, de amikor fél órája nem érzi, hogy közeledne elmegy a lelkesedése és inkább csődöt mond. Hiába a sok játék, beöltözés, vibrátoros mókázások, orális és anális szex. Mivel érhetném el, hogy ne izguljon ezen, hogy tudnám teljesen kikapcsolni az agyát? Hiszen ez neki és nekem is nagyon rossz érzés. Én már magamat hibáztattam, hogy biztos rámunt, vagy nem vagyok elég vonzó, de aztán újra és újra teljes erőbedobással esik nekem, tehát nem erről van szó. Az előző kapcsolataiban is így volt.

Tabletta egészségügyi okokból nem megoldás. Mit tehetnék?



2019. jan. 3. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak jóindulattal mondom! Van olyan kategória, hogy egészség, alkategória - férfiak egészsége. Ott próbáld meg. Viszont sokan örülnének, ha a párjuk így bírná, persze lankadás nélkül. Lehet, őt sem zavarná, ha ahhoz lennétek szokva, hogy egy menet 1 órás. Én sem bírnám, unnám. F
2019. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen kitartó. Lehet csak nőtt az ingerküszöbb és tovább bírja :D
2019. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És az neked amúgy nem jó, hogy sokáig bírja? Miért érzi úgy, hogy probléma, ha sokáig bírja? Sok pasi örülbe neki, ha nem 5 perc lenne egy menet. Nálunk alap az 1 óránál hosszabb menet, mert ezt szeretjük, mondjuk tény, hogy ha akar, pl gyors indulás előtti szexnél el tud menni hamarabb is. Gumi nélkül is nehezen megy el? Elég szűk vagy? Vagy ő nem túl vékony?
2019. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálkozom akkor ott is feltenni, klassz, köszi, hogy szóltál!


Szűk vagyok, ezzel nincs gond, saját magának is egy órán át kell csinálnia, így inkább már nem is okoz magának örömet, mert csak nyűglődés a vége. Szeretne nagyon elélvezni és nem tud, nem is azzal van gond, hogy másfél-két órás egy egy együttlét (bár megmondom őszintén az én hüvelyem erre nem alkalmas, rettentően érzékeny vagyok a sokadig orgazmus után), hanem az, hogy ha nem élvez el azt kudarcnak könyveli el, ha meg nem hagyja annyiba és csakazértis elélvez az meg rettentő nagy nyűglődés árán sikerül csak. Higyjétek el borzasztó látni, ahogy már veri a víz, stresszel és érzi, hogy csak egyre távolabbra jut, nem az élvezés felé...

Ráadásul az előjátékot sem merjük túlságosan húzni, mert minél hosszabb annál kisebb az esélye, hogy utána elélvez.

2019. jan. 3. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexuál pszichológusnál voltatok? Biztosan tudna segíteni, ha amúgy egészséges, akkor tuti valami lelki oka van a dolognak. Itt mi csak találgatni tudunk, de a megfelelő szakember segíteni is tud.
2019. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha 40 feletti akkor próbáljátok ki a tesztoszteron optimalizálót,vagyis a királydinnye kivonatot.

természetes módon állítja helyre a tesztoszteron szintet,ami következtében javul a libidó,a közérzet.

pl scitec testo punch

2019. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem hajlandó elmenni, urológus is elküldte, de nem hajlandó. Pedig szerintem is lelki oka lehet.

Utánanézek kedves utolsó! Köszi!

2019. jan. 3. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A maca kapszula is segíthet.

Magától viszont megoldódni nem fog a dolog, mindenképp vedd rá, hogy elmenjen sz.pszichológushoz. Meg kell neki mondani, hogy ha jót akar neked, akkor elmegy. Nem csak maga miatt fontos, hanem miattad is, neked sem jó ez így.

2019. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!