Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon sokszor utasít vissza az ágyban, már teljesen kétségbe estem. Eddig mindig ugrottam, de tegnap én voltam elutasító. Rendesen láttam, hogy rájött a sírhatnék. Kérdeztem, de tagadta. Nekem lenne okom sírni, ehhez képest ő egyszeri alkalom miatt könnyezett be. Mi lehet az oka? Önbizalomhiány? Mit gondoltok?

2019. jan. 2. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Pl...
2019. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Egy férfi nem viselkedik így. Esetleg egy pasi, egy fiú.


Ha ilyen miatt könnyes szemmel siránkozik akkor mit tesz ha valódi problémával néz szembe?

Ha egy pasi visszautasítja azt a nőt akivel egy ágyban alszik akkor mért van egyáltalán vele?

Ha én megosztom az ágyamat egy nővel és ő szexelni akar akkor addig dugom amíg azt nem mondja hogy elég.

Ha visszautasít akkor zokszó nélkül tudomásul veszem, megölelem és alszunk.

2019. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami bántja őt
2019. jan. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az ugrott be hogy valami fiatalabb kori trauma lehet ezzel kapcsolatban. De lehet simán önbizalom hiány, vagy valami egyéb bántja. Beszéld meg vele, mert nem normális az hogy emiatt elsírja magát egy férfi.
2019. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.:)
2019. jan. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!