Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti hogy kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti hogy kezelitek, amikor egy férfi így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben 2 ilyen férfi is,de csak az egyikkel találkozok sűrűbben,sajnos elkerülhetetlen,munkámból adódóan.

Szóval a lényeg,hogy kb a szemével vetkőztet,mindig mikor találkozunk kétszer háromszor köszön,az első a normál és akkor ilyen perverz hangon még kétszer elmondja,hogy "szia,ühüm,szia". Meg vigyorog ilyen kaján vigyorral. Közben látom,hogy végigmér,volt már,hogy a mellemet bámulta,meg láványosan elenged maga elé,amibe érzem és látom,hogy annyi a lényeg kb, hogy jól megnézhessen amikor elmegyek előtte.

Egyszer láttam,hogy a száját is megnyalta. Rettentő taszító és zavaró. Viszont soha semmi konrétat nem mond,így nem merem neki mindani,hogy fejezze be,mert akkor jön a "miről beszélsz? én nem is".

Ráadásul van párja,az ő jelenlétébe meg persze normálisan viselkedik,bár a múltkor akkor is nézett amikor a hölgy elfordult.


Voltam már hasonló szituban,de ott konkrét ajánlatot tett a csávó és könnyebb volt azt mondani, hogy nem és hagyjon békén.

De most így olyan kellemetlenül érzem magam ,már mikor meglátom,rá se akarok nézni.


Bocsi ha zavarosan irtam le, válaszokat előre is köszi


26/N



2018. ápr. 7. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben poénosra venném,ilyenekkel nem lehet másképpen bánni.Hasonló,bár nem ennyire rámenős nálunk is van a munkahelyen,én még rá is szoktam játszani,meg visszaszólok neki.Addig amíg nem ér hozzám nincs gond.
2018. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Naés. Inkább élvezd ki h tetszel a pasiknak, 78 évesen az öreg Pityu bácsin kívül úgysem néz majd meg senki.
2018. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézzed levegőnek.
2018. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen munkatársam. Illetve több is. De konkrétan neki ott van a párja is.

Ugyanígy mindig többször köszön. Egésznap néz, mosolyog rám. Keresi az alkalmakat, hogy hozzámszólhasson. Keresi az alkalmakat, hogy hozzámérhessen. (Ha papírokat adok neki, úgy veszi el) Néha ha elmegy mellettem, próbál ,,véletlenűl" hozzámérni.

De ha ott van a barátnője, szinte egyből levegőnek néz.

Valamilyen szinten a főnöke vagyok, rászóltam már, hogy mégis mit gondol, de az nehezíti a dolgot, hogy lengyel származású és sokszor nem érti, hogy mit is magyarázok neki németül...

22/N

2018. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit tudsz tenni, hogy válaszul úgy viselkedsz vele, ahogy megérdemli. A kollégáira mosolyogj rá, velük legyél nyitott és kedves, őt meg nézd le, köszönj vissza kelletlenül, ne nézz a szemébe sose. Egy kannak eléggé önbizalomromboló és fájdalmas, ha egy jó csaj szarba se nézi :) 25F
2018. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom az ilyenekkel, max nevetek rajtuk. Esetleg felhúzom a szemöldökömet, hogy lássa, furcsállom a dolgot.
2018. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én beflegmultam az ilyenekkel. Kissé vissza vesznek, ha látják, hogy van önbizalmat és nem hoz zavarba, pont leszarod. Hideg, hűvös voltam, ha zavart.
2018. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"perverz hangon még kétszer elmondja,hogy "szia,ühüm,szia"" Itt a gond veled van!
2018. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd ezt 8-as?


Próbálok rideg lenni,de így is csinálja. Igyekszem továbbra is levegőnek nézni,de nagyon zavar. Ha nem veszi lapot akkor majd lehet,hogy rászólók,hogy fejezze be.

2018. ápr. 8. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs annál a cégnél HR? Be kell jelenteni, hogy eleged van az egyik zaklató kollegából, ha megkapja az első figyelmeztetést, hidd el, behúzza a farkát a tökei mögé. Az ilyenek így működnek.
2018. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!