Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy visszahúzódó, igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, igazán jólelkű férfi miért viselkedik olyan aberráltan szex közben?

Figyelt kérdés
Vadul, trágárul beszél és inkább alárendelt szerepbe helyezi a nőt. Máskor ennek az ellentéte.
2016. okt. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi lélek réteges...
2016. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben nem mindig ugyanazok maradnak az emberek mint normál hétköznapokban.

A szex közben termelődő hormonok befolyásolják a tudatot. És az alkoholhoz hasonlóan különböző hatással lehet az egyénekre. Az alkohol esetében is van aki elfekszik csendesen ha részeg, van aki meg dühöngeni kezd.

2016. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ilyen férfit találnék. (nem kérek privátot!!)

De, ha téged ez nem indít be, akkor nem illetek össze az ágyban. Vagy kompromisszumokat kell kötni, vagy hagyni egymást, hogy egyikőtök se sérüljön.

2016. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen: a hétköznapokban maximálisan figyelmes, kedves, toleráns, jólelkű, az ágyban viszont domináns vadállat. Én meg pont fordítva vagyok: a hétköznapokban magabiztos, nagyszájú, közvetlen vagyok, az ágyban viszont szeretem alárendelni magam a partneremnek.

Nem szado-mazo, hanem finom, érzéki dominanciajátékok... (attól még a párom figyelmes a szexben is, és fontos neki, hogy nekem is jó legyen, csak szeret dominálni).

Nekünk ez így tökéletes, abszolút összeillünk.

2016. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor jön elő belőle az, amit általában elfojt.
2016. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a hétköznapokban moderálja magát.


A párom is ilyen. Nem puhapöts, de figyelmes, előzékeny, udvarias, stb. Az ágyban viszont dominál - persze csak addig megyünk el, míg nekem is jó.


Az exem emellett a hétköznapokban puhapöts is volt, ami azt eredményezte, hogy a szexben nagyon durva és kihasználta, hogy erősebb és rajtam "uralkodhat".

2016. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Azért ez messze van az aberrálttól.
2016. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kövezettek már meg minket,hogy van hol levezetni a feszültséget és nekünk is jól esne a testi könnyítés..:D
2016. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!