Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti hogy kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti hogy kezelitek, amikor egy férfi így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben 2 ilyen férfi is,de csak az egyikkel találkozok sűrűbben,sajnos elkerülhetetlen,munkámból adódóan.

Szóval a lényeg,hogy kb a szemével vetkőztet,mindig mikor találkozunk kétszer háromszor köszön,az első a normál és akkor ilyen perverz hangon még kétszer elmondja,hogy "szia,ühüm,szia". Meg vigyorog ilyen kaján vigyorral. Közben látom,hogy végigmér,volt már,hogy a mellemet bámulta,meg láványosan elenged maga elé,amibe érzem és látom,hogy annyi a lényeg kb, hogy jól megnézhessen amikor elmegyek előtte.

Egyszer láttam,hogy a száját is megnyalta. Rettentő taszító és zavaró. Viszont soha semmi konrétat nem mond,így nem merem neki mindani,hogy fejezze be,mert akkor jön a "miről beszélsz? én nem is".

Ráadásul van párja,az ő jelenlétébe meg persze normálisan viselkedik,bár a múltkor akkor is nézett amikor a hölgy elfordult.


Voltam már hasonló szituban,de ott konkrét ajánlatot tett a csávó és könnyebb volt azt mondani, hogy nem és hagyjon békén.

De most így olyan kellemetlenül érzem magam ,már mikor meglátom,rá se akarok nézni.


Bocsi ha zavarosan irtam le, válaszokat előre is köszi


26/N



2018. ápr. 7. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is csak levegőnek tudom nézni az ilyeneket, de engem is borzasztóan irritálnak.
2018. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!