Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, nőként csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nőként csak a szexen jár az eszem és minden más lényegtelen?

Figyelt kérdés

A szexre eddig úgy tekintettem, mint egy szükséges semleges dologra, amit nőként el kell viselni és valamilyen szinten megjátszani azt,hogy élvezi az ember. Míg másnál volt jelentősége az első szexuális élménynek, én már azt is elfelejtettem, hogy melyik évben volt (pedig 3-4 év telt el nagyjából). Nem volt jó élmény, úgy éreztem magam mint egy gond amit meg kell oldani.

Azt követően pedig a férfiak játékának tekintettem az egészet. Mindig csak beleegyeztem, de sosem kivántam igazán. Csak azon drukkoltam h nehogy véletlen terhes legyek és minél előbb élvezzen el, aztán mehetek a dolgomra. Félreértés ne essék, párkapcsolatban éltem szexuális életet. De természetesen nem a szex miatt voltam vele/ velük.


Hisz ugyebár több emberrel is kiprobáltam, hátha mással jobb. (párkapcsolataim rövidségének okaként bizonyos mértékben az intimélet is közrejátszott, hisz nem akartam belenyugodni, hogy ez csak ennyi). Viszont azt tapasztaltam én fejlődtem sokat a férfi kényeztetés terén (hiszen őket félórán át kell kézzel szájjal kényeztetni, míg viszonzásként örüljek 2 percnyi ujjazásnak és egy hipergyors menetnek).


Na de jön a páli fordulat. Jött egy srác az életembe, akivel - bár nem mondanám hogy továbbbírja vagy több időt fordít rám - mégis borzasztóan tetszik az egész. Imádom, minden percét amikor van rá lehetőségünk. Szóval igazából nem változott semmi sem csak annyi h megörülök azért, hogy megdugjon. De ugyanúgy nem jutok el orgazmusig és ugyanúgy az ő öröme a fontos.


Kis kielégíthetetlen kislány lettem, ha éppen ő nem dug meg aznap akkor minimum három maszti magányomban. Ha megdug akkor csak egy maszti. Régen hetekig elvoltam önkielégítés nélkül. Viszont egy hónapja csak a szexen jár az eszem.


Most gondolhatod azt (kedves olvasó), hogy ez milyen jó, áh dehogy. Se a munkára se a tanulásra nem tudok koncentrálni. Csak vele lennék és egy ággyal :D bár igazából ágy se kell feltétlen.


Ennek mikor lesz vége? Mit tehetnék ellene? Dekoncentrált vagyok és semmi sem fontosabb az intimitásnál


23N



#szex #férfi #nő #intimitás #kivánósság #kielégíthetetlenség
2019. jan. 3. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a problémádra "megoldással" nem tudok szolgálni, de egyet megjegyeznék: most legalább tudod, hogy a pasik mit élnek át egész életükön keresztül :)
2019. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kedves olvasó most irigykedik!

A megoldás lehet nem fog tetszeni hirtelen, de csak ez, vagy gyógyszerek..., szülj gyereket.

2019. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
62%

1.: És tényleg! :D


Kérdező: Még ha dekoncentrált is vagy alapvetően az eddigi állapothoz képest ez haladás. Más részről ha az aktuális pasid nem viszonozza rendesen akkor tedd szóvá. :D Nem tudom itt GYK-n fel-fel tűnik a rege a pasiról aki nem szeret nőket simogatni, nyalogatni, csókolgatni, harapdálni stb.. őszintén szólva elég nehéz elképzelni. XD

2019. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy egy órán keresztül csak a te testedre koncentráljon. Fedezze fel az erogénzónáid. Teremtsetek olyan hangulatot és környezet, ami csak rólatok és az imtim együttlétetekről szól. Te legyél középpontban és próbálj ellazulni, ráhangolódni. Irányítsd a párod, hogy mi a jó és mi az ami "k....a jó" és ne hagyja abba. Kell a viszonzott figyelem és kényesztetés, különben ellaposodik a kapcsolat később.
2019. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Segédeszköz?
2019. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok ilyenek, hogy alapvetően nem szeretik a dugást, egészen addig, amíg valaki meg nem dugja őket rendesen, vagy szerelmesek nem lesznek. Lehet hogy te az utóbbihoz tartozol.
2019. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az itteni pasik közül ne találkozz egyikkel sem az biztos.

Társkereső oldalak és bulik.

2019. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy!


Ez jó, végre azzal vagy, akivel te is akarsz lenni, akire nagyon vágysz. Nem tudsz másra gondolni, csak a szexre. Ez már inkább lelki hiányra utal. A tested kényeztetve van, de az intimitás nem csak a szexről szól. A masztizás is nagyfokú szeretethiányról tanúskodik, szóval azt gondolom, érdemes ezen a téren kutakodnod, keresned, hogy mi is az, amitől te azt érzed, hogy szeretnek.


A szex nagyban ad egy ilyen hamis kielégülést - mármint szeretetérzést, de nem az valójában. A testi szeretet valami, de messze nem lelki dolog. A lelked éhes, és ezért nem elég egy maszti, vagy ha van szex, akkor is kell...


Menj el szakemberhez, keresd meg, hogy mi az oka a szeretethiányodnak, és könnyebb lesz rá megtalálni a megoldást is. Lehet, nem is kell szakember sem, mert te is tudod, hogy mit nem kaptál meg gyerekkorodban. Nem tudom.


Egyet tudok javasolni: olvass a szeretetnyelvekről. Lehet, hogy ha megismered ezeket, sokkal többet fogsz tudni megérteni önmagadból, és a hiányérzetedről.


Egyszerű teszt: [link]


Gary Chapman jött rá, és írta meg az erről szóló könyvét, itt van egy weboldal is, ahol még böngészhetsz, olvashat erről.

2019. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert érzelmileg is elkezdtél hozzá vonzódni, testileg pedig egyértelműen. Viszont mivel nem jól csinálja, szexuálisan kielégítetlen maradsz! Ezért jár folyton rajta a gondolatod, mert mindig szeretnéd vele befejezni, hisz eddiv még nem érezted a végét!!

Egy jó kapcsolat őszinte, ezért erről beszélni kell!!

Mondd meg neki, mi az amire vágysz vagy vezesd finoman rá szex közben! Hisz ha magadnak meg tudod csinálni akkor más is tudja majd neked! 😉

2019. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kismilliószor leírtam ezen az oldalon (kb ugyanennyiszer le is pontoztak érte, hogy a nők libidója erősen érzelmekhez szabott. Ők nem akárkivel kívánják a szexet, hanem egy adott személlyel.

Szóval nincs azon mit csodálkoznod, ha most, hogy valaki megdobogtatta a szívedet, meglódultak a hormonok is.

2019. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!