Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tökönrúg a nő, akkor utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Ha tökönrúg a nő, akkor utána még megtudom dugni? Sok idő amíg elmúlik a fájdalom?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
probáld ki.
2019. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos nem dugnám meg aki tökön rúg.
2019. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez már megint milyen hülye kérdés?!
2019. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát figyu. Ha én tökön rúglak egy acélbetétesben, szerintem pisálni se fogsz tudni nem, hogy dugni.


23l


Ne írj privátot.

2019. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak lájtosan csinálja, és nem esel össze akkor meg tudod dugni ja. Nekem is pl kell az ilyen hogy egyáltalán be tudjak indulni. A volt csajommal ez jól is működött. Kb úgy szokott lenni hogy belém térdel eggyet, és ha kifekszek akkor nyalom a lábát. Utána amikor már elviselhető állapotba jövök akkor pedig a szex is. Persze volt mikor kifeküdtem egy időre. Nagyon nem mindegy hogy talál el...
2019. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Aha, tokon rug, te meg halabol megdugod erte? :D Ez am a pasi :D
2019. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha tökönrúg akkor nem hinném h utána megengedné h megdugd őt. :)

És ezekután még megdugnád? Haláli :D


L

2019. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mezítlábas rúgás még elmegy, a sarokkal/térddel kivitelezett már gázabb. időbe telik, mire elmúlik az érzés.
2019. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lábmunka alá is helyezi az illetőt, akkor talán:).
2019. febr. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy időben (pár évvel ezelőtt) iszonyúan izgatott, milyen érzés, ha tökön rúgnak. Amikor magamnak ütögettem a golyóimat, borzasztó nagyokat élveztem. Szóval átérzem a helyzeted :)
2019. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!