Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat ha kiderülne róla hogy félig cigány?

Figyelt kérdés

Volt egy srác nagyon jó képű sármos egy fiatal magyar gyerek de tényleg jól néz ki kb úgy néz ki mint most a Justin Bieber vagy még attól is jobb pasi.


Ha agyon üttek volna akkor sem mondtam volna rá hogy ő félig roma származású pedig az mert a Apja az magyar de a Anyja az roma és ezek szerint 100%-ig a Apjára ütött mert nem látni egy kis cigány vonást sem rajta.


Azon gondolkodtam hogy manapság mennyi rasszista lány van még a rosszlanyokon is mennyi olyan nő van aki kiírja hogy roma származású egyéneket nem áll módjában fogadni , tegyük fel ha ez a jó képű srác járna egy ilyen lánnyal és a végén kiderülne az igazság hogy félig roma vajon elhagyná?


Ti mit csinálnátok?



2019. febr. 17. 20:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#30

Hogyhogy miért?

Ami a kérdésben is benne van: mert cigány, azért.

2022. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Gondolom kb legkesobb egy het utan kiderulne a szarmazasa. attol fuggne hogy elhagyom-e hogy megneznem a csaladi hatteret de nemcsak a kozvetlent hanem a rokonokat, nagyszuloket mindenkit. Ha tobb generaciora visszamenoleg SENKIT nem talalnek olyan ciganynak aki iskolazatlan, bunozo multu stb. es nagyon szeretem akkor jarnek vele de eleg hosszu ideig ahhoz hogy mindent megtudjak rola. meg ezek utan se biztos hogy nem hagynam el mert a gyerekunk ha lesz visszauthet az osokre es nekem nem kell felver gyerek. de az egesz kerdes nem ilyen egyszeru.
2022. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
32 es vagyok. viszont idegen nemzetisegu idegen kulturaju egyennel szoba sem allnek lehet ugyved, orvos, professzor , barki,nem johetne szamitasba mint partner soha.
2022. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Dehogy hagynám, azért mert másnak született? Igaz magyar fiú vagyok, de pont leszarom, hogy kinek milyen a bőrszíne. Aki meg azért hagyná el a párját egy jó kapcsolatban, mert kiderült róla, hogy roma/félig roma akkor az egy nagyon buta ember lehet, már nem azért... Jó, oké vannak rossz romák, de melyik nemzetben nincsenek rossz emberek? Ilyen a magyar társadalom, nagyban egy rasszista társadalom, mint a keleti szláv vagy a balkáni. Sajnos.
2023. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!