Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat ha kiderülne róla hogy félig cigány?

Figyelt kérdés

Volt egy srác nagyon jó képű sármos egy fiatal magyar gyerek de tényleg jól néz ki kb úgy néz ki mint most a Justin Bieber vagy még attól is jobb pasi.


Ha agyon üttek volna akkor sem mondtam volna rá hogy ő félig roma származású pedig az mert a Apja az magyar de a Anyja az roma és ezek szerint 100%-ig a Apjára ütött mert nem látni egy kis cigány vonást sem rajta.


Azon gondolkodtam hogy manapság mennyi rasszista lány van még a rosszlanyokon is mennyi olyan nő van aki kiírja hogy roma származású egyéneket nem áll módjában fogadni , tegyük fel ha ez a jó képű srác járna egy ilyen lánnyal és a végén kiderülne az igazság hogy félig roma vajon elhagyná?


Ti mit csinálnátok?



2019. febr. 17. 20:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként, olyan nőhöz se nyúlnék soha, aki volt már cigánnyal. Az ilyen nő örökre leírta magát előttem, meg minden jó érzésű ember előtt. Bottal se.


Nem mellesleg, (ha felkeresnék ilyen nőket), még olyan k_rvához sem mennék, aki fogad cigányokat.


Javaslom a nők ilyen gondolatokat megfontolva méregessék az ár-érték arányát a cigányokkal való kapcsolatnak. Ezzel a véleménnyel messze nem vagyok egyedül.

2019. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

Olvasom itt a kommenteket és elvagyok képedve... Szerintem nektek fogalmatok nincs arról, hogy hány olyan roma ismerősötök van akiről nem tudjátok, hogy az. A romák többsége manapság már egyáltalán nem különbözik se külsőleg se szokásilag az átlag nem roma embertől. Azok akik pedig igen, azok már a kisebbséghez tartoznak minden tekintetben. Aki ilyeneket ír, hogy "le is hánynám" az ilyenek sose lesznek boldogok az életükkel... Hisz, gondoljatok bele. Összejösz valakivel, boldog vagy vele és 1év múlva kiderül, hogy az anyukája roüa származású... Akkor ez a tény felülír 1 évnyi boldogságot? Mi van veletek emberek? Nem érzitek undorítónak ezt a viselkedést?

Egy nem roma...

2019. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

Nem

23/N

2019. febr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kiderült hogy a feleségem egyik nagymamája full cigány. Semmin nem változtatott. Bár mi nem akarunk gyereket, de ha akartok max ez az egy mi van ha megszületik a full cigány kiskölök:)?


Az én, én meg az Irén kapcsolódó grillezős jelenete jut eszembe:)

2019. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal! Nem kell.
2019. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Cigánnyal sose kezdjünk, mi fogjuk megbánni.
2019. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
69%

Édes Istenem hova fajul a világunk?

Nem tudom mit mondjak, én is teljesen el vagyok képedve. Csak olvasom a kommenteket és egyszerűen nem tudom hogy jutottunk idáig.... áh.. mindegy is.

2019. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Bolcs_Elek ***** válasza:
85%

Steve Wondert egyszer megkerdeztek:

-Ont zavarja hogy vak?

-persze hogy zavar, de meg mindig jobb mintha feka voonek...

2021. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
23%

Menne a levesbe.... Ha a kutyáknak törzskönyv kellhogy fajtiszta akkor te miért keverednél....

Pl lessz egy gyerek aztán az meg tiszta zsoka lessz, nem nem a borszínre gondolok. Hanem a mentalitásra. A gének sosem Hazudnak. Előbb utóbb ki út a valódi dik mán moré menyi az idő.... Ugyen ez érvényes az örökbe fogadott c gyerekre is fel neveled aztán 15 16 évesen kirabol és le lép.

Ismerős pl börtönbe került mert a fogadott more. Lány szexuális zaklatassal vádolta mert valamit nem kapott meg... Gyerek szava többet ért...

2022. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%
Akik elhagynák azok miért?
2022. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!