Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat ha kiderülne róla hogy félig cigány?

Figyelt kérdés

Volt egy srác nagyon jó képű sármos egy fiatal magyar gyerek de tényleg jól néz ki kb úgy néz ki mint most a Justin Bieber vagy még attól is jobb pasi.


Ha agyon üttek volna akkor sem mondtam volna rá hogy ő félig roma származású pedig az mert a Apja az magyar de a Anyja az roma és ezek szerint 100%-ig a Apjára ütött mert nem látni egy kis cigány vonást sem rajta.


Azon gondolkodtam hogy manapság mennyi rasszista lány van még a rosszlanyokon is mennyi olyan nő van aki kiírja hogy roma származású egyéneket nem áll módjában fogadni , tegyük fel ha ez a jó képű srác járna egy ilyen lánnyal és a végén kiderülne az igazság hogy félig roma vajon elhagyná?


Ti mit csinálnátok?



2019. febr. 17. 20:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%
Igen
2019. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

Magyar vagyok. A szüleim és az ő szüleik is azok. Viszont a barátom cigány félig. Az édesapja az az anyukája magyar. :) Nagyon normális család. Semmi "cigányos" szokásuk nincsen. Pont ugyan olyanok mint a többség. Hétköznapi normális tanult emberek. Az anyukája pedagógus az apja informatikus. Én 2 éve vagyok együtt a párommal és nagyon normális, sosem szégyelltem csak,mert sötét barna haja és kerol bőre van. Szépnek találom. :) És büszke vagyok rá, mert ő egy jó példa lehet sokaknak és nem ő az egyetlen. :) De a ?-re válaszolva. Ha nem látszana rajta..valamiért csak később tudnám meg,hogy cigány. Hát őszíntén mondhatom nem érdekel. Kit érdekel. Mind emberek vagyunk. A bőrszín nem érdem. Senki sem tehet arról,hogy cigánynak vagy magyarnak született.



L

2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%
Ėn nem.Imádom a putridîvákat.
2019. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Elhagynám. Szerintem, roma nem is közelítene hozzám.
2019. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Az hiányozna mėg.Hogy mindig azt halljam hogy,dik mán tesò more.
2019. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
66%

Én egy ilyen pasiba szerettem bele; elejétől tudom róla; és imádom:) Csak még most jött ki az előző kapcsolatából nem olyan rég; szóval friss a szakítása; ezért még nem lehet "rárepülni". Pedig asszem amúgy, ő is rokonszenvezik velem, de egyelőre távolságtartó.:) Szóval még várok:)


Eszembe jutott, a rádióban volt pár hónapja ez a sztori, hogy egy nemlátó/vak emberke megtudta, hogy a felesége feketebőrű; ezért elvált tőle. Meghökkentő sztori. Addig , amíg fehérembernek hitte, érdekes módon addig meg szerette; a tenyerén hordozta az asszonyt? És akkor megtudta ezt, és akkor hirtelen nem? :O:O

2019. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
*szóval nem hagynám el.
2019. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
31%
Akkor egėszsėgedre 17-18-as a fekete 22-es dákòhoz,meg a dögösbôl lopott malachoz..Sok vasad ne legyen,mert megy a mėhbe.
2019. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%
Engem csak az érdekelne, hogy ő maga milyen. Ha eljutottunk odáig, hogy a páromnak nevezem, akkor nyilván ismerem már és szeretem. Min változtatna, ha kiderülne, hogy az egyik szülője roma? Attól még ugyanaz az ember marad.
2019. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
41%
fajárulók...egyértelműen menne a levesbe.
2019. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!