Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha 22 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha 22 évesen estére nehezen merevedik meg?

Figyelt kérdés

Reggel mindig merev, de este nem szokott felállni magától, és ha ki akarom verni akkor is kell egy kis idő neki mire megkeményedik.

Napi 9-10 órát dolgozom, eléggé el szoktam fáradni. Emiatt lehet?

Amúgy egészségesen élek.


2019. febr. 12. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu a napi stressz L"
2019. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

22 évesen nem normális dolog, egyszerűbb arra fogni, hogy sokat dolgozol stb. Természetesen a stressz már más tészta, de azt is kiváltja valami.

22 évesen még a guruló diót is meg kellene dugnod!!



26F

2019. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert fordítva csinálod. Először várd meg amíg fel áll , majd aztán a többi. Ha csak 3 nap után áll fel akkor hagyd addig.

Furcsa lenne ha nem éhes az ember és csak azért is eszik, ebből hány inger lenne.

2019. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott valami nem ok!

Én 44 vagyok, de elég megérinteni a páromat, áll a cerka!

2019. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de nekem nincs barátnőm. Ha lenne tuti állna amikor csak kell.
2019. febr. 13. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
mik ezek a kommentek?valakinek több inger kell ahhoz hogy álljon,ezzel nincs semmi baj.
2019. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy idod engedi probalj ismerkedni. Szerintem ha lenne baratnod megoldodna ez a problemad.
2019. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!