Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy ilyen korban ennyit szexelnek, vagy ez már szexfüggőség?

Figyelt kérdés
61 éves férfi és 59 éves felesége minden nap 2x szexelnek. Délután miután hazaérnek a munkából és este, a másik meg mikor elalvás előtt és éjszaka is. Egyékbént majdnem 40 éves házasok, szerintetek ez a boldog házasság miatt lehet ? Vagy csak perverzek ? Azt is leírnám, hogy nem használak semmi viagrát, síkósítót és hasonló dolgokat.
2019. febr. 12. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lennének perverzek vagy szexfüggők? A szex nem korhoz köthető. Az oké, hogy az idősek java nem igényli a dolgot, de van, akinél ez nem jön el. Még működik köztük a szex, mintha fiatalok lennének. Ennyi.

Vagy azt hitted, hogy 50 felett bűn napi kétszer szexelni? :D

2019. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozza? Ha nekik jól esik
2019. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Vagy csak perverzek ? " Na ezt jol eltaláltad. Mitöl lenne perverz ha a házaspárok szexelnek egymással? Ismered egyáltalán a szo jelentését?????
2019. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor lényegtelen, az a fontos, hogy ez mindkettejüknek jó és müködik már 40 éve.


Lehet pont ezért mert ilyen jól egymásra talált a szexuális intenzitásuk. Még ha szexfüggőknek is nevezzük ezt, de életben tartja a házasságot.

Az embereknek mások az igényeik, és ha egy gyakori szexet kedvelő összejönne egy alkalmankéntivel nem müködne a kapcsolatuk, vagy félrekufircból állna.

2019. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
100%
Inkább örülni kéne, hogy van kedvük, erejük még ekkor is a szexhez. A napi 2 messze nem sok, még idősebb, öreg korban sem. Ez nem fura, nem perverz. Csak mert valaki idősebb, vagy öreg, az nem azt jelenti, hogy akkor már nem szabad, vagy alig szabad szexelni, ez butaság,...
2019. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez menőség! Én is így szeretném élni az életem 60 évesen.
2019. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Azért ez elképesztően ritka. Nem az életkoruk miatt, hanem mert a megszokás nem szokta segíteni a vágyat. Nem kételkedem abban, hogy úgy van, ahogyan a kérdező írja, de ez nem megszokott, senki ne képzelje, hogy az időskora ilyen lesz. A heti 1-2 alkalom is nagyon szép teljesítmény, és teljesen kielégítő.

Irígykedem? Lehet...

2019. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene a napi kettő minimum férfi létemre,majd ha lesz egy jó csaj.
2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó nekik, szerencsések. Mekkora szerencse kell ahhoz, hogy egy férfi olyan nőt találjon, aki szereti a szexet? Számomra ez lehetetlen és totál elképzelhetetlen. Pedig házas vagyok.
2019. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!