Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek bejön egy ilyen kigyúrt férfi?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon még régebben valami olyasmit írtam, hogy a lányoknak bejön az olyan férfi test ami nem elérhető szteroidok nélkül. Leszólt egy válaszoló, akit felpontoztak. Lejjebb majd belinkelek egy olyan férfit aki 99%, hogy használt már szteroidokat de valami illegális teljesítményfokozót szinte biztosan. A kérdés, hogy bejön nektek a linken látható test, ami nem elérhető doppingszerek nélkül. [link]

2019. febr. 10. 21:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy olyan test amit minden lány legalább egyszer kipróbálna, mert kíváncsi, de természetesen az illem azt mondatja velük, hogy az átlag az igazi.
2019. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"Ember szerinted mindenki aki edz az szteroidot szed ? Nagy részt genetika nagy rész fehérje az is elég sok embernek ."


Nem értesz hozzá. Már ezen a fórumon is ki lett beszélve, hogy ez az ember tele van cuccal. A fő kérdés pedig az továbbra is, hogy bejön e a nőknek.

2019. febr. 11. 14:27
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mondjuk a kevésbé kigyúrtak se.
2019. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem értesz hozzá. Már ezen a fórumon is ki lett beszélve, hogy ez az ember tele van cuccal. A fő kérdés pedig az továbbra is, hogy bejön e a nőknek.


Te szteroiddal vajon elérnéd ezt a testet?

2019. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Egy_lány 90


Egy idő után gondolom el.

2019. febr. 11. 21:06
 26/31 mikeXxX ***** válasza:

22# Ez az ember lehet hogy tele van pumpálva de én nem erről beszéltem .

Ha meg ennyire ki vagy készülve miért nem edzel te is ? Heti 6 napot megyek biztos nem értek hozzá 😂😂😂 !

25# De nagy vagy 😂😉 .

2019. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igaz nő vagyok, de én is rendszeresen edzek. Bírom amikor sokan leszólják a szteroidos embereket, hogy így meg úgy könnyű. A szuri nem nem jár el helyetted edzeni, nem eszik helyetted tisztán. Ezek az emberek heti 6-10 edzést lenyomnak, mellette minimum ötször esznek feldolgozatlan ételt. Maguknak főznek napi szinten. Lehet utánuk csinálni!
2019. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

mikeXxX


Ha szerinted simán genetikájától és fehérjétől lett ilyen, akkor nem értesz hozzá. Ezen a fórumon is ki lett róla beszélve, hogy tele van cuccal. Valószínű, hogy a testépítés kategóriában mindenki aki szerint tele van nem ért hozzá de te itt megmondod a tutit. Tele van szteroiddal a csávó. A fő kérdés meg akkor is az volt, hogy bejön e a nőknek.

2019. febr. 12. 14:01
 29/31 mikeXxX ***** válasza:

Azt mondtam az kell hozzá kérdező nem azt hogy ez a majom tolt e valamit vagy sem .

Egyébként meg járj te is edzeni ha szerinted csak emiatt ismerkedik valaki nem hisztizni kell mint egy óvodás menni és csinálni ! 27# Teljesen igazad van bár szerintem szteroidot senki se használjon .

2019. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

2odik válaszoló vagyik akinek a parja 107kg sztoridok nélkül igen képzeld el hogy ennyi alapból nagyon jo a genetikája tehát ha nem is edz akkorsem megy 95kg alá fehérje glutamin stb ezeket nyilván szedi meg minden napi rizs csirke hal zabkása stb most 107 kg kb szurkodás nélkül

Tehát hidd el lehetséges akit megáldott az Isten jó genetikával mert az edesapja is ilyen volt

Bár teny higy a paromnak nincs ilyen karja mint a képeden linkeltnek viszont...3szor ekkora a háta

Ő felsőtestben nagyon erős alsóban nem mert a combja sehogy nem nő sem a vadlija szukalás nélkül..de inkább kohagyja ezt a szukodast masnak hisz írtam nem is engedném neki akinek ilyen jó a gemetikaja az ne szurkodja magát

2019. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!