Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek bejön egy ilyen kigyúrt férfi?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon még régebben valami olyasmit írtam, hogy a lányoknak bejön az olyan férfi test ami nem elérhető szteroidok nélkül. Leszólt egy válaszoló, akit felpontoztak. Lejjebb majd belinkelek egy olyan férfit aki 99%, hogy használt már szteroidokat de valami illegális teljesítményfokozót szinte biztosan. A kérdés, hogy bejön nektek a linken látható test, ami nem elérhető doppingszerek nélkül. [link]

2019. febr. 10. 21:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Kicsukva
2019. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszik :) Mondjuk a fejét lecserélném
2019. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ez a rézbőrűre süttetett kidülledő anatómiai érhálózat és izombemutató orvostanhallgatóknak hasznos lehet... csak tudod, az emberek úgy vannak kódolva, hogy emberszerű emberek tudnak tetszeni nekik, nem ilyen gépemberszerű abszurditások. Ezerszer volt már ilyen kérdés, és nem igaz, hogy nem lehet érezni, hol van a józanság esztétikai határa. Értem én, hogy egy ilyen izompacsirta versenyen az pozitívum, ha valakinek 60-as, 70-es meg 80-as karja van, meg 8, 6, 4%-os zsírtalansága, csak az esztétika aranymetszései nem így működnek. Van egy határ, amin túl nem a "még jobb", hanem ismét a "már rosszabb" következik.


Amúgy meg ez egy nagyon helyes fiú, arcra is és alkatra is. Tetszik, hogy vállas, izmos, és mégse az a háromajtós szekrény, aki szélesebb, mint magasabb. Nem az arányokkal van baj. Csak el kéne tűntetni a hasa oldaláról, végtagjairól ezt a ronda izomtónusos kidülledő eres állapotot. Nem tudom mi kéne ehhez, talán pár% zsírt visszaszedni. Nekem úgy nagyon tetszene. 10/10. Mondom, nem azzal van a bajom, hogy masszív, izmos, hanem hogy ennyire barázdált.

2019. febr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem, nekem ő már túl izmos.

Szeretem az olyan pasikat akiknek tónusos, kicsit izmos testük van, de ez már nekem sok.


22L

2019. febr. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Picit sok már nekem
2019. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2019. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem ez már annyira nem tetszik, viszonnt ha éppen nem feszít és nincs bedurrantva akkor az az alkat lenne jó
2019. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 mikeXxX ***** válasza:
Ember szerinted mindenki aki edz az szteroidot szed ? Nagy részt genetika nagy rész fehérje az is elég sok embernek .
2019. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék milyen megérinteni egy ilyen testet, hogy tényleg mennyire erős vagy mennyire kemény. De jobban tetszik amikor valaki kevésbé izmos, inkább csak szálkás, mint a párom is :)
2019. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!