Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik szoktatok nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szoktatok nőket bilincselni szex közben! Hogyan viszonyulnak a hölgyek a helyzethez?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasni, hogy a nők egyik kedvenc segédeszköze a bilincs, vagy szexfantáziája az, hogy ki vannak szolgáltatva.....

2019. febr. 10. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,lányként írok.

Nyilván ez közös megegyezés alapján van ez a játék megbeszélve.

Mert ha pl egy új partner hirtelen elővesz egy ilyet és odabilincsel az ágyhoz lehet hogy beszarnék mert még nem ismerem annyira a pasit és bármi történhet, megerőszakol, megver,össze szúrkál, otthagy..


De ha olyan pasiról van szó akivel minimális meg ismeretük szexuálisan egymást ,tudjuk a vàgyait a fantáziáit a fétiseit, azzal szerintem nagyon őrjítő,vad és izgalmas játék.

Ehhez elengedhetetlen a felek közti feltétel nélküli BIZALOM.

2019. febr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok lányt izgat a bilincs, a korlátozottság. Párommal gyakran játszunk ilyeneket. Valamelyik barátnője megtudta, hogy szeretjük a kötözős, bilincses játékokat, sőt több bilincsünk is van. Izgatta a dolog. Amikor nálunk járt, kérte, hogy tegyek rá bilincset. Odaadtam neki, forgatta, majd magára tette. Következő alkalommal már magától tette hátra kezeit. Azóta kötözéseket, szembekötést is átélt nálunk. A példa ragadós lett, mert azóta több baránő jelentkezett ezzel a kívánsággal. Időnkét kölcsönbe el is vitték egy-egy hétvégére. Bizányára nem maradt használatlan.
2019. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Rendszeresen hasznalom a bilincset. A legjobb eddig az volt, amikor az aktualis csajomat kivittem az erdobe, hozzabilincseltem meztelenul egy fahoz, aztan otthagytam egy orara a puncijaban egy rezgo tojasvibrivel.


Mikor visszajottem, szabalyszeruen konyorgott, hogy dugjam meg.

2019. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben azért megfontoltabbak a lányok,a sok dom jr miatt.

De amint megbizonyosodnak arról hogy megvan a bizalom. Onnantól minden sínen van.

Ez a BIZALOM ról szól.

2019. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár az előttem szólóak többségében leírták, hogy a Bizalom a legfontosabb.

Nekem volt ilyen kapcsolatom, ahol az e fajta szexuális élmény sorozat is nagyon működött. (már nem vagyunk együtt)

Elotte azonban hosszú idő telt el, mire megismertem eléggé ahhoz, hogy tudjam vigyáz is Rám közben.

2019. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkötözött embert sose hagyunk magara
2019. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is azt mondom h alapvető a bizalom, de a legjobb csaj akivel együtt voltam eddig, vagy nagyon nagyon imádta (és kérte), vagy szóba se jött a dolog.

és annak ellenére h normális bdsm kapcsolatban ki kell épülnie a bizalomnak, volt olyan egyéjszakás csaj, aki kérte. mivel a tapasztalatlanok nem tudják h milyen jól látható nyomot hagy a bilincs, inkább egy finomabb anyagú kötelet választottam neki. ha a partnered látja rajtad h határozott vagy és eszednél vagy, nem fog bepánikolni, persze menekülőszó mindig kell.

2019. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bummer ***** válasza:
100%

Nekem a hálószobában mindig kint van az ágyrácson.

Ha bármelyik nő járt már nálam (akár ismerős, akár akivel alakult valami) már hamar ismert annyira, hogy mikor látta, nem lepődött meg.

És aki az ágyamba is került, saját magát szolgálta ki vele.

2019. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!